Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az ha nagyobb...

Miért van az ha nagyobb társaságba kerulok (olyan társaságba ahol nem nagyon ismerek senkit) visszahúzódó vagyok?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel és pár haverjával elszoktunk menni sétálgatni meg satobbi.

De a haverjaival nem kommunikálok pedig közvetlenek meg nem bunkók de valahogy nem megy ez a dolog. Más körökben meg alig birjak befogni a szám. szerintetek mit csináljak?

igy azt hiszik rólam, hogy valami 'nyomorult stréber vagyok'..


2014. aug. 12. 06:59
 1/7 anonim ***** válasza:

A válasz benne van a kérdésedben. Azért, mert nem nagyon ismersz senkit.

Mit csinálj? Hát ismerd meg őket.

2014. aug. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ismerd meg őket.

Természetes,ha félénkebb vagy idegen társaságban, de ha nem nyitsz feléjük ne várj csodát,ragadd meg az alkalmat,és beszélgess velük,kapcsolódj a témához.

Hogy a kérdésedre válaszoljak : Nyilván nem bízol nagyon az emberekben,vagy félsz az emberektől,nem a te hibád,van aki akaratlanul is ilyen.

2014. aug. 12. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az első kettő olyan "akkor ne légy visszahúzódó" válasz... gratulálok :D
2014. aug. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3:

Félreértettél. Attól, hogy valaki visszahúzódó, még összeismerkedhet emberekkel.

A te válaszodban pedig kritizálod az előző kettőt, de a kérdésre nem felelsz... Én is gratuláljak? :)

2014. aug. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 homo ludensz ***** válasza:
A visszafogottság abból adódik hogy nem tudod kit/kiket mi érdekel. Zenei irányzat,hobbi,sport stb. Képzeld el hogy én illemből milyen kreténül vigyorognék a horgászok társaságában mert nem dob fel a téma. Amennyiben van rá mód próbáld az olyanok társaságát keresni akik hasonló érdeklődésűek mint te mert valamiben te is jó vagy ezt ne feledd.
2014. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Igazából ők a sportot szeretik (mivel fiuk), de ahhoz en nem tudok hozzászólni, mivel nem nezek

focimeccseket.

naameg nem egy suliba járunk és ők nagyon szeretnek az ottani barátaikról beszélni.

2014. aug. 12. 10:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Biztos nem csak a sport érdekli a fiúkat. :) Rengeteg téma van még, pl. zenék, filmek, könyvek esetleg... Ismerkedj meg az ottani barátaikkal is! :)
2014. aug. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!