Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Minek megy az rendőrnek, aki...

Minek megy az rendőrnek, aki fél az elkövetőtől?

Figyelt kérdés

Számtalan esetet olvastam, és hallottam, de egyszerűen nem értem. Sokan panaszkodtak már emiatt. Ha megtudja a rendőr, hogy c. típusú állampolgár, nem csinál semmit, mert fél az elkövetőtől.

És nem csak a cigányoknál van így.


Aki fél az elkövetőktől, az MINEK akar rendőr lenni?



2014. szept. 4. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mentél volna te rendőrnek akkor most nemfélhetnél. :) Ők már tudják, hogy milyen az, ha valami baj éri az embert. Egyszer kell csak, hogy kiszúrják a szemed, nem fog visszanőni.

Amúgy szerintem ez csak egy kifogás, valami más lehet a háttérbe csak ezzel takaróznak. Nincs is annyi börtön az országba, hogy ezeket mind rács mögé dugják. Ásni kéne gödröket aztán egy ideig önteni rájuk a moslékot, majd szépen megfeledkezni róla. Pusztuljon az összes rohadt alvilági életforma!

2014. szept. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Nem felnek hanem elovigyazatosak a tapasztalatok miatt...
2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyet nem értek ezekkel a "panaszokkal" kapcsolatban. Egyfelől azt mondod/mondjátok, hogy félnek a cigányoktól. Mégis, amikor arról van szó, hogy cigánybűnözés, általában az az egyik legfőbb érv, hogy meg kell nézni a börtönöket, a börtönlakók 70%-a (csak mondtam egy számot) cigány. Most akkor a rendőrök félnek a cigányoktól vagy sem? Mert akkor ezek szerint a börtönlakó romák önszántukból mentek be a börtönbe?!
2014. szept. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mert fogalma nincs, mire jelentkezett. De a jogvilág sem a rendőrt védi. Ha az árokban rugdossák a járőrtársát, egyedül nálunk maradnak élve a támadók. A világ jó részén addig lőne, ameddig nem fekszik mindenki az úton. A gyorsabbak élve, a hülyék halva. A sorkatonaság ideje jó előválogatás volt az idealisták kiszűrésére. Akkor sem volt egyszerű nekik, jó példák vannak a Bűn az élet című Moldova könyvben - [link] Konc után kicsit szabadon: Ez az ügy, ahol semmi se változik,

ez az ügy, ahol áll az idő.

2014. szept. 16. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!