Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az egyik ismerősömet mentem...

Az egyik ismerősömet mentem meglátogatni, azonban már nem lakott otthon és egy másik cigányasszony ment ki a lakásból engem fenyegetve kiabálni, hogy feljelent ha mégegyszer meglát engem a portáján. Feljelenthet?

Figyelt kérdés

Elmentem meglátogatni az egyik ismerősömet,azonban amikor meglátam,hogy a virágai már nem voltak a lakása ajtaja előtt,hanem máshol.

Elkeztem lefényképezni,mert azt hitem betörtek hozzá.

Erre egy cigányasszony jött ki azonal és kezdett el ordítozni velem,hogy feljelent ha nem megyek el a portájáról azonnal.Nagyon félek hogy feljelentett ezmiatt,azóta még a környékre sem merek menni.Pedig nagyon szerettem volna beszélni azzal az ismerősömmel.Tényleg feljelenthet?Egy ártatlan fénykép miatt ami nem is róla készült?



2014. szept. 5. 21:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Vagy éppenséágel kívánsz?
2014. szept. 8. 13:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!