Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrség mért nem foglalkoz...

A rendőrség mért nem foglalkozik reggel fél 10kor az öRS VEZÉR TÉRNÉL AZZAL A RENGETEG DIÁKKAL AKIK OTT MENNEK?

Figyelt kérdés
A rendőrség foglalkozik egyáltalán azzal a rengeteg diákkal hétköznap délelőtt az Öórsnél és a környékén?Meg az óvodás szülőkkel?Minden nap olyan tömeg van az Örsön hogy az embereket kerülgetni kell,amikor leszállsz a hévről?

2014. szept. 9. 10:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Örs vezér tere végállomásra gondoltam
2014. szept. 9. 10:47
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Mert el vannak foglalva az ökotárs alapítvánnyal és a többi civilszervezettel.
2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
De miért kellene velük foglalkozni?
2014. szept. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem, hogy miért kéne foglalkozni velük.

Attól, hogy téged zavar, még egyáltalán nem biztos, hogy bármi olyat is csinálnak ott amit nem lenne szabad.

2014. szept. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Nem tudtam, hogy diákoknak tilos az Örs Vezér téren menni.

Biztos vagy benne, hogy ez egy rendőrségi ügy?

Mert akkor teszünk feljelentést, nem csak a diákok ellen, hanem az óvodás szülők ellen is.

Bár azt még nem tudom, hogy magyarázom el egy rendőrnek, hogy egy szülő is lehet óvodás, nem csak a gyermeke.

2014. szept. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet a kérdezőnek a szemét az szúrja,hogy sok diák nem az iskolában van,hanem ellógja az órákat. Kérdező,erre már van törvény, kb 3 éve lépett életbe. 50 igazolatlan óra után megvonják a családi pótlékot,nem kell aggódni,amint megvonják tőlük,a szülők úgy rugják be a gyereket az iskolába,hogy öröm lesz nézni. Ugyanis csak akkor folyósítják újra a családi pótlékot,amikor megint elkezd a lurkó suliba járni.
2014. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Menjél a Hévvel hajnalban. Akkor csak melóba menő embereket kell kerülgetned.
2014. szept. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

@11:04: Na de mégis a kérdező honnan tudja, hogy hány évesek voltak és, hogy iskolában kell-e lenniük?

Egyetem már nem kötelező a bejárás ugyebár mondjuk.

2014. szept. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát gondolom látta hogy nem szakállas egyetemisták hanem vékony hangú gizda tinik. Viszont ha nem járnak be akkor azt jegyzik az iskolában ha meg nincs egy doktor ismerősük akkor bi bi píííz meg segíly. Viszont ha van akkor is van egy limit.
2014. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Oszt mi a baj velük? Lábadra lépnek?
2014. szept. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!