Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan zajlik le egy birósági...

Hogyan zajlik le egy birósági tárgyalás?

Figyelt kérdés

17 éves fiatalkoru vagyok és megrontás miatt kell bemennem tanuként/sértetként rajtam kivül több tanu is lesz állitolag.

és a szüleim nem tudnak a 2évvel ezelötti dologrol mult évben voltam rendörségen szintén tanuként de kűlön ki küldték a kérésemre a szüleimet

az lenne a kérdésem hogy kb egy ilyen tárgyalás hogy zajlik? mik lesznek ott? miket kérdeznek és a szülök is bent lesznek a tárgyaloteremben? kb meddig tart?



2014. aug. 30. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
45%

A TÁRGYALÁS előtt megitatnak vízzel.

A vízivási igényét ki kell elégíteni az őrizet alá vont személynek!

Egyéb természetesen előfordulő anyagcserét ** kell végezni a termen kívül!

2014. aug. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha nem áll érdekedben és te magad nem vagy támadható, akkor ne emlékezz semmire, ne vallj a terheltre, nem fog megvédeni senki.


ha bíró vagy ügyész támadólag lép fel, ellenséges és agresszív, akkor mond neki azt, hogy ne inzultáljon téged, és hogy viselkedjen úgy, mintha európai uniós polgár lennél és ne kényszerítsen hamis tanúzásra, ne legyen ellenséges és szólítson meg nyájas barátságos formában. nyugodtan tegyél megjegyzést rá, hogy nem is hiszed el, hogy bíró vagy ügyész, mert ilyenek szoktak lenni a diszkóban a legbukóbb biztonsági őrök és nagyot csalódtál a doktorokban. és sajnálod, hogy az ilyen doktorok nem mennek el az országból, csak a rendes doktorok.

2014. aug. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha tettél eddig vallomást és arra kérdez, hogy miért vallottad ezt akkoriban, egyszerűen elfelejtetted mit vallottál
2014. aug. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!