Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sokan miért találnak ki...

Sokan miért találnak ki hülyeségeket a rendőrökről és mit kapnak érte?

Figyelt kérdés

Ezzel több baj is van. Beidézett egy nyomozó ügyész. A lényeg az, hogy én láttam egy intézkedést, amiben valamit kitalált az akit igazoltattak. Konkrétan nem tudom mit. Az ügyész azt mondta, hogy mindent felvett a kamera és látszik, hogy az ember hazudott. Én sem láttam semmit, hogy bántották volna vagy bármi.

De a lényeg az, hogy azt mondta az ügyész, hogy olyan sokszor találnak ki hazugságot a rendőrre, hogy már igazából semmit nem hisznek el.

Mostantól a kamera a kocsikban jó bizonyíték a rendőröknek ha hazudnak rájuk, de a sok kamu miatt aki meg tényleg bajban van hiába mond a rendőrökre bármit már el sem hiszik ha nincs bizonyítéka.

Ez esetben mit kaphat az ember aki hazudott és megvádolta a rendőröket?



2014. szept. 12. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

1. Hogy mit kap ért, azért hamisan megvádolta a rendőröket nem tudom. Gondolom függ attól is, hogy mit hazudott. Az biztos, hogy ez a kamera és hangfelvétel újdonság a rendőrségnél, egyre több ilyen hazugságra fog fény derülni. Szerintem, mint minden más új dolognál példát akar statuálni a bíróság és nem kizárt, hogy egy-két büntetett előéletűt rövid időre le is csuknak hamis vádra.


2. Régen hallottam, hogy úgy védekeztek a rendőrök, hogy minden panaszost, főként a ténylegesen idiótákat akik egyértelmű, hogy hazudott küldték, hogy tegyen feljelentést. Így lett egy halom feljelentés, amiben egyértelmű, hogy hazudnak a rendőrökre, így nem vették és veszik olyan komolyan ezeket a feljelentéseket.


3. Most már ez a kamera nagyon jó dolog náluk, meg egyre többet hallom, hogy szinte mindenkit hazugságvizsgáló alá dugnak, amit nem lehet kijátszani.

2014. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Az biztos, hogy lényegesen le fog csökkenni a rendőrök elleni feljelentések száma, mert mindent venni fog a kamera és a mikrofon a rendőrökön, így nem hiszem, hogy bárkinek van mersze hazudni.
2014. szept. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak rosszindulatú emberek, számtalanszor írták fel a jelvényszámom, és mindig hozzáteszik, hogy találkozunk még, közben a kaján mosoly az arcukon. Szoktam kérdezni, hogy most boldog?

Még egyszer sem kellett ügyészi vagy bírósági meghallgatásra mennem ilyen miatt, mert annyi eszük azért van, hogy nem feljelentést tesznek, csak a 107-re telefonálnak be, és magyaráznak sok hülyeséget, hazudnak. Persze mindezt névtelenül tették, így nem indul ellenük eljárás, de engem sem hívogatnak be feleslegesen.

2014. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!