Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mennyi pénzt kell fizetni egy...

Mennyi pénzt kell fizetni egy toxikálóban töltött éjszaka után? ( vizelet minta volt csak, rendőrség kérésére) Ill mik a következmények?

Figyelt kérdés
Anno az utcán megkínáltak egy cigivel, mint kiderült marihuánás cigi volt, rettenetesen lettem tőle, -életem első marihuánás cigije volt- észrevettek a rendőrök, bevitettek a kórházba. 1 napot voltam bent vizelet mintát vettettek, majd másnap haza mehettem. kb 2 héttel rá kaptam egy levelet , hogy az ügyemet áthelyezték az xy kerületi kapitányságra. Mekkora pénzbírságra számíthatok.

2014. szept. 21. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

A bírság és a detoxi költség más.

a Tb fizeti.

a bírságot meg te!

2014. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
54%
amúgy semmire, ne parázz!
2014. szept. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

megy a számla, ne féjéé


sok here ebből él, hogy az utcán egyedül sétálgató embereket elrabolnak, beviszik a rendőrségre, majd kikérdezik mennyi pénzük van, beteszik a fogdára, átpasszolják a korháznak, és küldik a csekket.


örülj neki, hogy nem dugtak meg

2014. szept. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
detoxban való tartózkodást igenis kiszámlázzák, szomszédom fiát vitték be tavaly nyáron egy ismert szórakozóhely közeléből, ahol részegen elaludt egy padon; reggelre kialudta magát a detoxban, hazament, majd pár hét múlva érkezett a számla tizenvalahány-ezer forintról - sajnos nem jegyeztem meg az összeget, mert nem gondoltam, hogy valaha érintene, de hogy kiszámlázták neki, az tuti /és hogy befizette-e? azt sem tudom/...
2014. szept. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
emberrablásból élnek herer állami dolgozó embervadász rendőrök - ez emberrablás bizony
2014. szept. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

engem elmeszakorvasi vizsgálatra küldött a bíró az első tárgyalás után és utána még háromszor és megállapították hogy semmi bajom, de nem vette figyelembe, ezt le is írta, majd nem kaptam büntetést, mert próbára bocsátott és ki kellett volna fizetni a költségtételeket, de bactam kifizetni és be se tudták hajtani, mert szlovák cégnél dolgozom, nem is adózom azóta és semmi büntit nem fizetek, szlovák hitelkártyám van


szemetek ezek mind, miért nem ömlik rátok a vörös-iszap böszmék

2014. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig van bajod...
2014. szept. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!