Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezek a mai "maffia gyurkák"...

Ezek a mai "maffia gyurkák" miért ilyen kemények?

Figyelt kérdés

Pár napja történt velem.

Haladtam szabályosan a kis autómmal a többsávos úton a belváros felé.

Közeledtem a kereszteződéshez, ahol pirosra váltott a lámpa, de akkor a semmiből egy nagy fekete merci bevágott elém, se index, és szinte satufék(gondolom átakart menni a piroson, csak nem mert).

Dudáltam neki, hogy mégis ezt hogy képzeli, a gumikat tükör radiálra fékeztem miatta.

Ekkor a sötétített ablak elől lehúzódott, egy kinyúlt egy akkora kéz, hogy elszégyelltem magam, mikor megláttam.Az állatkerti gorilláknak nincs olyan karja!

Intett hogy guruljak oda mellé!

Mikor odaértem, és amit láttam soha nem feledem!

4 olyan ember ült a kocsiban kopaszra borotvált fejjel, volt amelyiknek még a fején is volt tetoválás, testméreteik meghaladták Fekete Lacit kétszer!

A sofőr látta rajtam hogy megijedtem, és csak annyit csinált, hogy a mutatóujját a szája elé rakta, és azt mondta psssszt!

Majd zöldre váltott a lámpa, és olyan rajtot mutatott be, hogy a forma 1-ben megirigyelnék.

Az ilyen emberek nem félnek a rendőröktől, hogy megbünteti őket, közlekedési szabálysértésért, vagy a közlekedési kamera felveszi őket, és úgy kapnak büntetést?



#miértvagyilyenkemény
2014. nov. 14. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele van tömve kokainnal meg tesztoszteronnal szteroidokkal, akkor lexarja az összes rendőrt. Ha meg ült már, akkor egy 20e ft-os csekktől nem fog félni. Valószinű a sokszorosát keresi óránként.
2014. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megvannak az ismerőseik felsobb körökben,a rendőrök nem nagyon tehetnek semmit.
2014. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De idegesít az ilyen, be is szóltam volna neki, hogy mit képzel, de ezek az autómmal együtt szétkaptak volna!

Esélyem se lett volna!

Még a hideg is kiráz ha visszagondolok arra hogy ilyen emberek miért vannak szabadlábon még!

2014. nov. 14. 15:33
 4/11 anonim ***** válasza:
Mond az neked valamit, hogy primitív Balkán?
2014. nov. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A természet is így működik, az erősebb győz, és a gyengébbek elhullanak.
2014. nov. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem maffiózók voltak és Megvannak az ismerőseik felsobb körökben,a rendőrök nem tehetnek és nem is mernek csinálni semmit.
2014. nov. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Valószínűleg nem törvényes, bejelentett foglalkoztatású szakmunkások voltak!

De attól, hogy ő minek vagy kinek képzeli magát, a közúton közlekedve rá is vonatkozik a közlekedési szabályzat!

Baleset esetén mit mondtak volna, ha a manőverük miatt nem tudok a satufékkel sem megállni!

2014. nov. 15. 12:58
 8/11 anonim ***** válasza:

"Baleset esetén mit mondtak volna, ha a manőverük miatt nem tudok a satufékkel sem megállni!"


Egy ismerősnek balesetet okozott valami minusz iq-s cigány, mikor kijöttek a rendőrok, így szóltak a kormosnak: - szevasz géza, már megint mit csináltál?


Úgyhogy nyugi, a kopaszok legjobb cimborái és üzletfelei között lesz pár rendőrkapitány, és téged szoptatnának meg.

2014. nov. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyébként Budapesten sokkal jobb a helyzet ez ügyben. Bécsben, vagy más nagyvárosban sokkal több ilyen alvilági alak jár, és sok esetben pisztoly is van náluk, emellett pedig a rendőrség teljesen a zsebükben van. Az itthoni maffiózók kispályások a bécsiekhez, vagy a moszkvaiakhoz képest.
2014. nov. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lehet bécsben, vagy moszkvában, de elég elszomorító, hogy itt Bp-n ilyen emberek szabadlábon vannak, és ilyen dolgokat megmernek csinálni!
2014. nov. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!