Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyan szörnyű a való világ?

Olyan szörnyű a való világ?

Figyelt kérdés
[link]

2014. nov. 22. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
55%

Mindig is voltak beteg/bolond/sérült/gyenge emberek.


Vannak problémák Magyarországon, de aki képes felgyújtani magát és berohanni az épületbe annak elmentek otthonról.

2014. nov. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
68%
Egyre több ilyen lesz szerintem.
2014. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%

2.: azért ne játsszuk már azt hogy a pokol legmélyebb bugyrában élünk.. Világviszonylatban Magyarország teljesen élhető, az elmúlt pár hónap politikai helyzete nem ok arra hogy valaki felgyújtsa magát! Költözzön Kongóba aki összeroppan az itteni hatalmas nyomástól..


Minden honlapon rögtön a politikával hozzák összefüggésbe az esetet, de honnan tudjuk hogy ez az ember nem volt beteg vagy voltak komoly magánéleti problémái?

2014. nov. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nyilván kirúgták és nem talált munkát vagy rájött, hogy képtelen a civil életre


rendőrszékházból a való világba, car lehet

2014. nov. 22. 18:58
 5/9 anonim ***** válasza:
77%

3: Ne haragudj, de nekem nem Kongó a mérvadó.


A világon itthon élen állunk az alkoholfogyasztásban, depresszióban és öngyilkosságban (Nem elsők vagyunk, de a 9. hely sem rossz világszinten szerintem). Nekem ne próbáld meg megmagyarázni, hogy nincs összefüggésben a politikával, mert kiröhöglek, komolyan.


Amikor a hitelesek ugrálnak ki a az ablakon és kötik fel magukat, akkor valami nem stimmel. Ahogy romlik a gazdasági helyzet, úgy fognak az ilyenek megszaporodni.


(btw. igen, beteg. És? Ha lenne pénze, tudna szakemberhez fordulni; vagy ha nem lenne szar az egészségügy, akkor ingyen is kapna segítséget. Megkockáztatom egyébként, hogy ha nem lenne szar pénzügyi helyzetben, elő sem jönne nála a depresszió.)

2014. nov. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3


Azért ne Kongóhoz hasonlíts már egy európai országot.Egyébként meg szerintem is egyre több ilyen lesz.Egyre több az alkoholista, gyógyszeren élő, lecsúszott, esetleg hajléktalan ember az országban.Aki ezt nem veszi észre az vak vagy csak simán bolond.

2014. nov. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Tisztelettel megjegyzem, szerintem az is bolond, aki úgy gondolja (vagy adja elő), hogy "csak" a politika tehet róla. Mert akkor így gyakorlatilag azt mondjuk, hogy az embereknek nincs önkontrollja, belátási képessége. Valóban rengeteg ember lehet, aki a politika miatt ilyen-olyan módon rossz helyzetbe került, de ha mindegyik öngyilkos lett volna, akkor szerintem az ország harmada már kihalt volna. Az öngyilkosság mindenkinek a saját választása, az egyéni akaraterő függvényében. Az odavezető úthoz lehet köze a politikának, de a végső döntést az ember hozta meg.
2014. nov. 23. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki egy ilyen védett környezetben dolgozik 10-30 éven át, képtelen a váltásra. A bátyján buszsofőr volt 22.évesen kezdte és 50 éves korában is ugyan annál a volánnál dolgozott. Kirúgták, mert ivott. 3 éven át kallódott, 500 ezres büntetést szedett össze és elvált, egyedül maradt és most egy cigány csapathoz csapódott és Angliában füvet nyír, ott van fél éve. Naponta kap 4 fontot és szállást és kaját. Még telefonja sincs, elvették az Angol rendőrök a kocsiját is. Rabszolga. Van neki egy 8 milliós lakása és 80 milliós örökség vár rá, nyílván el fog úszni pár év alatt.
2014. nov. 23. 10:15
 9/9 anonim ***** válasza:

"nyilván kirúgták és nem talált munkát vagy rájött, hogy képtelen a civil életre

rendőrszékházból a való világba, car lehet"


Gépkezelő volt, nem rendőr. A cikkben pedig az is benne van, hogy azért tette, mert a rendőrségen dolgozó élettársával megromlott a viszonya.

Irkálj inkább a kuruc.info-ra, ott vevők a valósággal szembemenő, gyomorforgató véleményekre!

2014. nov. 25. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!