Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » MI lett a tolvajkergetők...

MI lett a tolvajkergetők oldalával?

Figyelt kérdés
[link]
2014. dec. 12. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
hát úgy látszik 'szegény' tolvaj urak és hölgyek védelmet kaptak, szegénykék, az ő önérzetük fontosabb, mint mások biciklije.
2014. dec. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

De ez egy hacker támadás, vagy tényleg komoly?


Nekem hacker támadásnak tűnik, mivel alatta működik az oldal, csak a kezdő oldalra teszi ezt a "képet".

2014. dec. 12. 08:59
 3/13 kovpet ***** válasza:
Deface lesz az inkább.
2014. dec. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%

Hmmm... ez marha érdekes.


1. Tele van az amerikai hatóságok logójával, de valaki elmondaná hogy mi a franc köze van az amerikai műkincskereskedelmi hatóságnak, a tiktosszolgálatnak és a többinek a tolvajkergetőkhöz?


2. Ez kapcsolódik az egyes ponthoz. Ha a tolvajkergető weboldal szervere magyarországon van, (a telekom hálózatán) akkor ahhoz mi a fene közük van az amerikaiaknak?

2014. dec. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

További érdekes dolog, hogy most ha nem hatósági fellépés, ami szinte biztos, akkor aki ezt tette, visszaélt az amerikai hatóságok logóival, és ezt ott annyira nem díjazzák, nem?


Kíváncsi leszek a végére.

2014. dec. 12. 10:20
 6/13 tetro ***** válasza:
100%

10.20

melyik hatóságok logóival élt vissza? ennyire ne legyél már buta...

mégis melyik amerikai hatóság a GIFT, a DT, a USSS és a HSI? húha, ebből biztos komoly ügy lesz tényleg...

2014. dec. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
40%

Nem lessz ebből semmilyen ügy. Sőt, továbbmegyek addig hogy a tolvajkergetők maguk állították be ezt a képet abból a célból hogy ráfogják erre az egészre hogy már az amerikai kormány is üldözi őket.


Ha valóban hackertámadás éri akkor az nem különböző szervek logóit fogja kirakni hanem a saját logóját/nevét hogy büszke legyen rá, ő megcsinálta. (ha utánanézel egy hírarchívumban a feltört weblapoknak, akkor látható hogy a támadó midig a saját kézjelét helyezi el rajta)


Az amerikaiak pedig depláne nem tették ezt. Egyrészt mint már mondtam, maga a szerver magyarországon van és a telekomtól kapja a netet, tehát az amerikaiaknak semmi köze sincs hozzá. Másrészt ha az amerikaiak valamiért így leállítanak egy weboldalt akkor a leállításban közreműködő szervek logója alá írják az indokot hogy miért állították le, illetve konrkétan a törvények paragrafusait is leírják.


[link]


Végül pedig a tolvajkergetőknek nem ez lenne az első ilyen megrendezett "támadásuk". Nemrég is volt valami állítólagos "hackertámadás" és rendőrségi blokkolás. Az egész valahogy nem illet össze, egyáltalán nem így szoktak az ilyenek kinézni.


Félreértés ne essék, én kifejezetten támogatom a tolvajkergetők projektet. De Tomcat olyan végtelenül nagyképű és sokszor olyan ordas nagy hülyeségeket tud mondani/írni hogy hihetetlen. A regneteg ellentmondsáról amibe belefut már ne is beszéljünk.

2014. dec. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
53%
Nyugodtan elmehetsz nyomozónak, hiszen egy logóból kitaláltad, hogy ilyet egy hacker biztos nem csinál, viszont biztos ez a TK hitvány ármánykodásának a része.
2014. dec. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%

1. Eszem ágában sincs elmenni nyomozónak.

2. Egy szóval nem mondtam hogy ez biztos a TK "ármánykodásának része". Csak arra próbáltam utalni hogy van rá esély.

3. Kérlek mutass nekem egy olyan támadás ért oldalt ahova különböző szervek logóit csak brahiból kirakták. (vagy egyáltalán egy olyan támadás ért oldalt ahova a munkát végző személy nem pakolta ki 72-es betűméretben a kézjelét)

4. Kérlek mutass nekem egy olyan hatóság által leállított weboldalt ahova a logók alá nem írták ki az indokot és az ide vonatkozó törvényeket.

2014. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Nemtom, nálam az égvilágon semmi különös nem tapasztalható, csak baromi sötét a videó.
2014. dec. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!