Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendörség fizet kárpótlást,...

A rendörség fizet kárpótlást, ha a gyerek a kihallgatás után idegbeteg lesz?

Figyelt kérdés
Már ha a kihallgató rendőr ordít vele és emellett veri is.
2010. febr. 3. 18:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Hány éves a gyerek?A verést bizonyítani kell.(Látlelet,tanúk stb)
2010. febr. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%

biztos hogy nem fogja őt verni a kihallgató rendőr. ha mégis rendőri túlkapás lenne belőle, akkor te leszel az akinek bizonyítania kell hogy valóban megtörtént. ha tudod bizonyítani akkor kártalanítani fognak.


azt is nehezen tudom elképzelni hogy a kihallgató rendőr ordibált volna mert soha nincs kettesben a rendőr és az akit kihallgatnak. mindig van még ott legalább egy vagy két másik rendőr, illetve a kihallgatott szülője kiskorú esetén, illetve az ügyvédje ha felnőttkorú.

2010. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
A rendőr a gondviselője nélkül gyermekkorút nem hallgathat ki!
2010. febr. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy ordibálna egy rendőr kihallgatáson? Meg megveri nem? Nem úgy működik a dolog mint a filmeken... És az előzöknek is igazuk van hogy olyan NINCS hogy a kihalgatott személy + rendőr legyen a helységbe. Nem kell itt mószerolni a zsarukat...
2010. febr. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
63%
iylen amerikában van max, itt nem.
2010. febr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Hát most rá kell cáfoljak :D és tapasztalatból beszélek, persze csak tanúi kihallgatásról. Ott én kettesben voltam a rendőrrel.
2010. febr. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
52%
Na akkor ébredjetek....csak sima kihallgatásom volt, és 3-an vertek péppé... tényleg nem amerika az igaz hanem románia inkább.Ja egy jó tanács ha valakit ilyen módon hallgatnának ki ne adj isten és nincs rajta kívül senki a szobában aki tanúskodhatna mellette akkor ki kell szemelni egy jó kis irodai eszközt másológép számítógép stb...és úgy helyezkedni hogy annak neki esni leverni kárt csinálni bármit hogy befossanak. Kipróbálva bevált:) Ütnek, vernek, kiabálnak az arcodba bele mi kell még ennél több...ja és egyébként nem követtem el semmit! Ennyit az álom világotokról. Még egy jó példa Táncos Mihály ügye, érdemes elolvasni a neten fent van, én hiszek neki!
2010. febr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%
Az előző vagyok még annyit hogy nem lesz miről lát leletet vetetni mert tudják hogy kell ütni és hova......ne kerüljetek ilyen helyzetbe kívánom mindenkinek!
2010. febr. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

22:16-os inkább te ébredj fel...sok országban jártam már de kevés helyen találkoztam olyan bunkó rendőrökkel mint a románok és a szlovákok..úgyhogy erről ennyit.


itt Magyarországon biztosíthatlak hogy nem így van.

2010. febr. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem így van, nem verik a rendőrök a kihallgatott személyeket, bár véleményem szerint némelyik rászorulna legalább egy kijózanító pofonra... tegyük hozzá, nagyobb rend volt az országban, amíg így vagy úgy de tartottak az emberek a rendőröktől...

Kiskorú kihallgatásánál minimum a törvényes képviselő jelen van, ha a kiskorú gyanúsított, akkor a védője is ott van, bár neki nem kötelező a megjelenés.

Ha a rendőr ordít a kihallgatáson, az ellen nem lehet semmit tenni és senki nem fog kártalanítani senkit.

Ha a rendőr verekszik, akkor irány a kórház vagy vmilyen orvos, látlelet, aztán lehet menni a Nyomozó Ügyészséghez feljelentést tenni... bármelyik etnikai kisebbséghez tartozó személytől meg lehet kérdezni, mikor van fogadóórájuk, ők érdekes módon már fejből tudják...

Jah, még egy dolog: volt már olyan a történelemben, hogy a kihallgatandó személy saját magát sebesítette meg, majd a kisebb vérző sérülését észrevétlenül hozzákente az asztalhoz az irodában, utána pedig feljelentést tett és bőszen mutogatott a vérgyanús szennyeződésre az asztal szélén, hogy bántalmazták és odakenődött közben a vére... persze senki nem bántotta. Szóval vannak azért "kedves" gyanúsítottak is...

2010. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!