Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha nem lehet kinyitni a...

Ha nem lehet kinyitni a kocsiajtót kulccsal, de a mienk a kocsi, akkor a rendőrök segítenek vhogy kinyitni?

Figyelt kérdés

Olvastam egy olyat, h USA-ban segítettek ez ügyben, itt van erre lehetőség?


Előre is köszönöm.



2014. dec. 29. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ehhez nem rendőr kell, hanem szakember.
2014. dec. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendőr nem segít, de ha kérdezi hogy mit operáltok a zárral, akkor mondd hogy a sajátod.
2014. dec. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Fordulj a márkaszervízhez, azok állnak szoros munkakapcsolatban az autótolvajokkal.
2014. dec. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Loner5303 válasza:

Szakembert hívj, ne rendőrt!!

Ennél már csak az a durvább, amikor bozóttűzhöz a rendőrséget hívja a kedves telefonáló...

2015. jan. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

én se gondoltam rá korábban, h rendőrt kéne hívni, csak olvastam, h USA-ban erre az esetekre van a rendőröknek lopófelszerelésük, s eszembe jutott, h talán itt is tudnak segíteni.


Egyébként sztem nem olyan az eset, mint a bozóttüzes dolog, mert itt lehet, h az életed múlik rajta, ha mondjuk a semmi közepén szívod meg így a tél közepén, pl. egy sima pulóverben.

2015. jan. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!