Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Sebesség túllépésért a rendőrs...

Sebesség túllépésért a rendőrség megbüntetett, kijött a bírság, tényadatokat közöltek de fénykép ami bizonyíték lenne az nem jött. Ez szabályos?

Figyelt kérdés
2009. jún. 11. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem. Nekem küldtek képet is...
2009. jún. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Minket 4 hónapja büntettek meg!Nekünk se jött fénykép!És mikor mentünk be a rendörségre részletfizetést kérni akkor mondta az egyik rendör hogy a fényképet jöttünk megnézni?!Ezért gondolom hogy azt nem postázzák hanem be lehet menni megnézni!
2009. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Már vagy 20 éve nem küldik ki automatikusan, a személyiségi jogok miatt! Mi van ha épp pl. a szeretőddel autózgattál amikor lekaptak, és meglátja az asszony?

(Volt ilyen eset!)

2009. jún. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Engem is büntettek már meg gyorshajtás miatt.

Kaptam egy csekket, azt kellet befizetni x időn belül.

Ez a helyszíni bírság.

Kérdezte a rendőr, hogy elismerem-e a gyorshajtás, mert ha nem, akkor szabálysértési eljárás keretében megnézhetem, de az feljelentés + nagyobb összeget jelent.

Inkább elismertem (hát igen, lakott terület vége előtti táblától pár száz méterre mentem 64-nel... nem a belvárosban... no comment).


Egyébként pont a napokban volt erről szó, hogy a külföldiek pl. megnézhetik, meghogy a rnendőröknek igen macera ha meg kell mutatni, mert akkor vissza kell tekerni a felvételt, meg az idő alatt sem tudnak mérni blabla.

Viszont most májustól már változtak a dolgok:

[link]


[link]


Egyébként pedig, hogy a kérdésre is válaszoljak, levélben szólni kell neki, hogy küldjék a fényképet is. És nem árt felkészülni egy ügyvéddel, úgy már másként állnak majd ők is a dologhoz...

2009. jún. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!