Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Az ilyen A. C. A. B. -os/fck...

Az ilyen A. C. A. B. -os/fck the police-os emberek a katonákat is utálják?

Figyelt kérdés
2015. jan. 6. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezek még magukat is annyira sötétek.
2015. jan. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1


Ezt hogy érted?

2015. jan. 6. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Sehogy sem érti, annyira sötét.
2015. jan. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Elkéne küldeni őket oda ahol rossz a közbiztonság, netán nincsennek rendőrök, megnézném meddig lennének ACAB-osok :)

Akár pár néger városba is elég lenne, mondjuk kezdésnek Detroit, az még nem is rossz mert végülis van rendőr... :)

2015. jan. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont én is azt akartam mondani hogy az ilyenek csak pár napra ugorjanak át Detroitba. De még ott van Flint vagy Camden is. Szerintem el sem mernének mozdulni a maradék pár maréknyi rendőr mellől.
2015. jan. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
95%
Megszegtem a törvényt, amiről tudtam, hogy büntetés jár érte. A köcsög rendőrök meg tényleg megbüntettek. Há milyen már ez? Mit képzelnek magukról??
2015. jan. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Eltértünk a kérdéstől..
2015. jan. 7. 12:22
 8/9 anonim ***** válasza:
Kérdező szerinted nekik van valami császáruk, aki megmondja, hogy a katonákat is utálják, vagy ne? Mindegyik magának dönti el. Szélsőjobbos ultrák is szoktak ezzel a kifejezéssel élni, de ők valószínűleg szeressék a katonákat, mert majd biztos visszafoglalják a Trianont nekik. Anarchisták is szoktak ilyet mondani, ők meg mindent utálnak, ami állam és egyenruha.
2015. jan. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A.C.A.B ***** válasza:
Nem
2015. jan. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!