Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezen a videón visszaélés...

Ezen a videón visszaélés történik fegyverrel? Bűncselekményt követ el a szereplője, vagy nem?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 7. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Visszaélés légpuskával! Tegyél feljelentést! Hahaha...
2015. jan. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a néző szabadidejével él vissza. Én becsukatnám érte.
2015. jan. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amennyire látom a légfegyver magánterületen van. Ha magánterületen a terület tulajának beleegyezésével történt ez az egész akkor nem követett el semmit.


Bár személy szerint egy pofonnal indítanék amiért az ujja végig az elsütőbillentyűn van és úgy hadonászik mindenfelé a légfegyverrel. Kész életveszély.


Másrészt meg becsukatnám időrablásért.

2015. jan. 10. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amennyire látom a légfegyver magánterületen van. Ha magánterületen a terület tulajának beleegyezésével történt ez az egész akkor nem követett el semmit. Ez szerintem nem igaz xd magyarul ha én veszek Bp belvárosába egy lakást,és ott fegyverrel hadonászok az erkélyen (még ha légfegyver) akkor nem csinálhatnak velem semmit?XD tuti van erre is valami szabály,hisz megrémitek embereket vele
2015. jan. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!