Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha éppen szükség lenne egy...

Ha éppen szükség lenne egy adott kamera felvételre akkor az nincs meg? Igy van ez egész Magyarországon, csak akkor van felvétel ha nem egy polgár ellen követtek el bűncselekményt?

Figyelt kérdés

Üdv!


Már sokaktól hallottam, hogy térfigyelő kamera, buszos kamera vagy egyéb terület figyelő rendszer előtt történt rablás, és PONT arról a pillanatról nem szolgálhatnak videó felvétellel. Ez mégis hogy van? Egyáltalán működnek ezek? Itt nálunk a XV kerületben már többektől hallottam hogy szükség esetén nem szolgáltak a kamera felvétellel, arra hivatkozva hogy az adott időpontban nem készült felvétel, vagy még azt is hallottam, hogy a felvétel megsemmisült......... hihető.


Az új Mercedes buszon velem is történt egy tolvajlás! A pontos időponttal, nappal, hónappal tudtam számolni. Az egész napi felvételt átnéztük, nem is azt játszották le nekem! Valamelyiket berakták, rajta sem voltam, de a az időpont és a dátum megegyezett.


Hülyének nézik a polgárokat, vagy mi nem vagyunk bankok, bankárok illetve áruházak, hogy nekünk lenne bármi jogunk?

Mire lehet már ilyenkor gondolni? Elássák ezeket a felvételeket?


Kivel történt még ilyen?


2014. ápr. 16. 06:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen kamerák fele csak illúzió, hogy úgy érezd, biztonságban vagy. Tutira nem működnek, de ami éppen vesz is fel valamit, az olyan gagyi, hogy alakokon kívül mást nem látsz rajta, nem még felismerhetőek legyenek a személyek...


Ja, megakadt a szemem egy mondatodon. Először is KÖTELESSÉGEID vannak, azután csak jogaid, ezt mindenki elfelejti.

2014. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

sok cegnel is olyanok a kamerak, h anyam nem ismernem meg.

elavult gagyi, 1 telefon tobbre kepes.

2014. ápr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!