Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Wifi hibás iphone . Köteles...

Wifi hibás iphone . Köteles vagyok visszavásárolni?

Figyelt kérdés
Eladtam használtan egy iphonet, amit szinte nem is használtam.70ezret kaptam érte. Postán adtam fel a vevőnek. Átvétel után írt a vevő, hogy nem jó a wifi a telefonban ... köteles vagyok visszavárásolni ??

#telefon #visszavásárlás ?
2015. jan. 14. 20:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Írtad, hogy van rá garancia? Mert ha nem, akkor szerintem nem.
2015. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nem, és nem is kért rá garanciát.
2015. jan. 14. 20:47
 3/22 anonim ***** válasza:
55%
Ha már iPhone-t használsz, akkor nincs pénzed netre?:D
2015. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én is vettem már rossz telefont vaterán, de csak egy fityiszt kaptam cserébe. A vicc ráadásul az volt, hogy előtte kipróbáltam és minden oké volt. Viszont egyszer csak meggajdult és nem lehetett vele telefonálni.


Bevittem egy szervizbe, ott meg azt mondták, hogy alaplapi hibás. Ha gondolom bedobja a sütőbe, hátha megjavul és ha működik, akkor gyorsan adjam el. :D

2015. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Miért tőlem kérdezed ? Nem én vettem, én adtam el. Nem is használtam a készüléket.
2015. jan. 14. 20:55
 6/22 A kérdező kommentje:
Tehet feljelentést ha nem veszem vissza ?
2015. jan. 14. 20:55
 7/22 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem korrekt eladó jelzi előre hogy hibás az eszköz amit továbbad, vagy ha nem tesztelte, akkor illik néhány nap, 1 hét garanciát vállalni rá.
2015. jan. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem szeretek használt termékekre garanciát vállalni, de ha kérik, mindíg szoktam adni próbagaranciát. Viszont ebben az esetben nem kellett adnom, mert nem kért az illető.
2015. jan. 14. 22:11
 9/22 anonim ***** válasza:
De abban az esetben illik feltüntetni a hibát is. Tekintve hogy így akarva-akaratlanul a vevő van átverve, mert hibás terméket kap kézhez.
2015. jan. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Többször feltüntettem, hogy egy nem használt készülékről van szó. Természetesen nem akarva lett eladva wifi hibásan, nem tudtam erről, sosem használtam rajta a wifit. Amugy minden más funkciója tökéletesen működik.
2015. jan. 14. 22:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!