Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Van valami hír arról az...

Van valami hír arról az anyukáról?

Figyelt kérdés

Ha jól emlékszem tavaly brutális kegyetlenséggel megölték az éppen kocogó anyukát Budapesten. A férje volt rendőr volt. Nem tudom miért, de nagyon sajnáltam azt az ismeretlen nőt, és a családját. Azóta néha eszembe jut, hogy vajon meglett a gyilkosa vagy gyilkosai?

Mielőtt még jönnétek, hogy miért nem nézem meg a neten, nos külföldön élek, jelenleg nincs internetem. Most is éppen a reptéren várakozom, és itt van ingyenes net.

Valaki tudja mi a helyzet?


2015. febr. 15. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mültheten pont cikkeztek rola...valami nyom volt.de nem kovettem anno
2015. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bence_ ***** válasza:
Nincs. Semmi új fejlemény.
2015. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem te a soroksári gyilkosságra gondolsz.


Sajnos még nem derítették ki, hogy ki volt.

2015. febr. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Semmi, ha valami extra nem történik, akkor már nem lesz meg a jelenlegi nyomok alapján.
2015. febr. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
Múlthéten volt valami hír, hogy valami osztrák nyomozókutya így másfél év után szagot fogott... Másfél év után... Úgy, hogy többszázan járhattak azóta arrafelé. Úgy, hogy azóta eső, hó, vihar, minden volt. De biztos rosszul ismerem a kutyákat.
2015. febr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5-ös, igen erre gondoltam


De en sem értem


1.

2015. febr. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!