Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Egy rendőr hogyan tud segíteni...

Egy rendőr hogyan tud segíteni az embereken?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm azt mondta nekem hogy azért megy rendőrnek mert így tud az embereken segíteni és az igazságot szolgálni. Mennyire valós ez az elképzelése?
2015. márc. 13. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Úgy, hogy elszedi a pénzüket. Bár én ezt nem nevezném akkora segítségnek.
2015. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg életet megment azzal, hogy nem orvosnak, pilótának, sofőrnek megy.
2015. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%
#1 te csak szajkózod amit megetettek veled, vagy konkrét tapasztalataid is vannak? Lehetőleg ne olyanok, hogy "átmentem a piroson és a szemét rendőr megbüntetett"...
2015. márc. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az biztos hogy többet ártanak mint segítenek.Komolyan mondom mindenki jobban járna ha inkább nem is lennének rendőrök,legalább az embernek lenne joga megvédenie saját magát


Az meg hogy életeket mentenek kész röhej.Valóban TUDHATNÁNAK életeket menteni,de nem szokásuk megelőzni a bajt.Talán akkor tesznek már valamit ha valakinek elvágják a torkát,addig nem.Ez nem élet megmentés.Inkább azt mondanám hogy többen halnak meg miattuk

2015. márc. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hivatása legyen, ne pedig kényszermunka!
2015. márc. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem a rendőrök még nem büntettek meg, mondjuk nem is szolgáltatok rá okot, szépen, jogkövetően élek:)

Viszont az átlag ember elég rossz véleménnyel van róluk, hogy csak ülnek a traffis kocsiban, akkor jönnek, ha már folyik a vér, stb. Nyilván nem zörög a haraszt... Őszintén megvallva, ha nagy baj lenne, én is a háromajtós szekrény bátymat hívnám a rendőrség előtt:)

2015. márc. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az a legrosszabb a rendőrökkel, hogy azért fizeted őket (mert ugye a te adódból kapják a fizetést), hogy aztán téged ba***ogassanak. Általában az ilyen helyeken mint rendőrség, bkv; máv ellenőr megvan egy adott kvóta amit teljesíteni kell. Be kell szedniük x összeget. Ez mondjuk nem a rendőr hibája.
2015. márc. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen nyilván nem zörög a haraszt...és nyilván nem véletlenül vannak rendőr viccek...és nem véletlen hogy sokan utálják őket,még azok is akiket sose büntettek meg rendőrök
2015. márc. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudod, nagyon jó érzés, mikor akár csak egy kis dolog ellopása után is köszönömöt kapsz. Ezt úgy hívják sikerélmény, és tudom, hogy egy bácsinak mennyire fontos pl. egy metszőolló is.

Mentettem már meg epilepsziást, aki összeesett a -15 fokban. Betörőket is csíptem nyakon, már nem egyszer. Valamikor elfelejtik az emberek megköszönni, de tudom, hogy jót cselekedtem.

Aki jön a bírságolással, azt elvinném ahhoz a balesethez, ami kb 2 éve volt, a kivilágítatlanul kerékpározó urat, aki a kiépített kerékpárút ellenére az úttesten haladt, és a mögötte érkező személyautó elütötte. Mennyivel jobban örült volna egy bírságnak, ha tudja előre, hogy mi következik a szabálysértéséből...

Ez a baj, nem értik meg az emberek, egysejtű ostoros szintjére van lebutítva az emberek fele.

2015. márc. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!