Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kell elvégeznem?

Mit kell elvégeznem?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendőr lenni.Namost ugye van ez a Rendőrtiszti főiskola(ide nem akarok menni) és van Rendészeti szakközépiskola.Most ha én elvégzem a szakközepet csak járőr lehetek?Nekem tetszene ez a "rohamrendőrködés" is csak nemtom az külön képzés vagy azt is a járőrök végzik adott esetben?És hogy milyen fizikum kell?Nem vok valami nagy termetű, erő van bennem nem az a bazi sok és nem is látszik, és eléggé vékony vagyok és nem űzök küzdősportot.Bekerülhetek valahova így?

Értelmes válaszokat várok!


2010. febr. 19. 14:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

férfiaknál 165 vagy 168 cm a minimum.*testmagasság:D


Fentebb olvastam, hogy valaki leírta a fizikai felvételi ágait, ez mostmár átrendeződött.

Mostmár úgy van, hogy a kötelező ág a 2000m-es skfutás, valamint 6 ágból szabadon választhatsz 4-et.:

-Hajlított karú függés

-Fekve-nyomás(60kg-al)

-Helyből távolugrás

-Fekvőtámasz

-Felülés

-4x10m ingafutás

2010. márc. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha rendőrszakközepet végzel, nem csak járőr lehetsz, hanem bármilyen más beosztásba is kerülhetsz.

Nyomozó, készenlétis, kutyás, lovas, motoros, vízi...

2010. márc. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!