Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez az eset miért nem kap...

Ez az eset miért nem kap akkora média figyelmet, mint a kaposvári trafikos gyilkosság? Amikor az megtörtént, a csapból is az folyt! Ez is megvan olyan durva, sőt akár még durvább.

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Szerintem nagyon durva, hogy egy fiatalokból álló baráti társaságba csak úgy becsatlakozik egy idegen, majd elrabol egyet közülük.


Itt miért nem nyomoznak annyira, mint a kaposvári trafik ügyben?


Bárkivel megeshet, megy egy ember valahova, aztán elrabolják őt is. Hisz ezt meg se találták, szabad a pálya neki újabb embert elrabolni.


Viszont engem megdöbbent a naivítás, szóval nem hiszem, hogy egy ilyen ember igazat mond és tényleg lerobbant a kamionja, meg Petrovnak hívják. Mégis sokan bedőlnek ennek. Szerintem nincs semmiféle kamion, meg nem is úgy hívják, hiszen akkor már tudnák hol lakik, szüleit, mindent.


Félelmetes dolog ez nagyon, bárkivel megeshet, nem trafipaxozni kéne, hanem ezután is hajtóvadászat, keresés mindenütt. A trafikos gyilkos hamar meglett, mert minden rendőr őt kereste.


Nem is értem, hogy az eltűnénses eseteket miért nem veszik komolyabban. Gondolom mennyi ilyen gyilkosság lehet, hogy eltüntetik a holtestet, mivel tudják, hogy akkor a rendőrség csak eltűnés miatt nyomoz és emiatt sokkal lazábban veszik az ügyet. :(



2015. ápr. 26. 16:43
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Jó ez mondjuk igaz. :( Hát remélem, hogy tényleg nyomoznak, mert ez még a trafikos esetnél is durvább, hogy csak úgy, minden előzmény nélkül fiatalokat rabolnak el és ennyi, onnantól kezdve semmit se lehet tudni, hogy mi van. A bizonytalanság mindennél rosszabb.
2015. ápr. 26. 19:06
 12/13 anonim ***** válasza:

"Itt miért nem nyomoznak annyira, mint a kaposvári trafik ügyben? "


Te honnan tudod, hogy mennyire nyomoznak?

Ha akkor este nézted volna a híradásokat, miden híradóban benne volt, még a barátját is nyilatkoztatták.

Nem a híradások alapján nyomoz a rendőrség. Ami a trafikgyilkosságot illeti, azért van nagy fenn hangja még mindig, mert a lesötétítés miatt történhettek meg a rablások.

Attól, hogy te a híradásokban nem hallasz róla a nyomozás még folyik benne.

2015. ápr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Durva ez az ügy!! Nem is hallottam róla eddig. Jó, hogy kiírtad. Az ember parázhat, ha gyereke van, hogy mikor milyen fiatalokkal ismerkedik meg.. Tragikus, az biztos.
2021. aug. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!