Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik kerületben/kerületekben...

Melyik kerületben/kerületekben él a legkevesebb cigány?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:56
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%

"12,2"

Azok a tetvek a 8-ból mentek át sztem...

Én a XI.kerben dolgoztam üzletben bizt.őrként és általában a X vgay VIII kerből jöttek át ezek a bodzások!Amúgy gyülölöm őket!!!!!

2010. febr. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
97%

"20:34"


megértelek...

és teljes mértékben igazad van

2010. febr. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
94%

Sok retek. Kevés a I-2-12-ben van. 3 is tűrhető. 4-nek egyes részei. 16 is egész jó.

A c szerencsére ösztönlény. Ott terem, ahol megélhetése van. Esze csak ahhoz van, h a belvárosban éljen. (8ker)

Amúgy ha elhiszitek ha nem, a 8 ker egyes részei a leg biztonságosabbak. A cigók sem szarnak oda, ahol esznek. Ugyanis ott már ismerik őket a rendőrök, plusz tele van minden térfigyelővel. Ezért húznak el máshová.

2010. febr. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
75%
sok a cigány kevés a náci gyere vissza Hitler bácsi! ^^
2010. febr. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
16%

02-23 20:34


Hazudsz!

Egyszerűen hazudozol, mert befeketíteni próbálod őket.

2010. febr. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
az a baj,hogy mindenhol vannak.csak valahol kevesebben.ezek olyanok mint a csótányok csak szaporodnak,irtani kéne őket.gázosítani.ingyenélő ....................undorító férgek.
2010. febr. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
94%

11:21-nak:

Persze-persze,hazudozom!!!!!!!!!!!!Szerintem az ember nem

hülyéskedik főleg ilyen szörnyű sztorikkal a saját gyerekéről!Kíváncsi lennék hogy jött neked ez a :"hazudsz.. "elméleted.Nekem eddig soha nem volt jó élményem a cigányokkal kapcsolatban,de soha nem is kampányoltam ellenük.Nem szídtam,nem mocskoltam őket,pedig nem egyszer megloptak már,megalázó helyzetbe hoztak buszon,stb stb............de ez most nagyon durva volt,és igen is vettem a fáradtságot hogy leírjam ide a történetet,mert igenis szégyenfolt az emberiség történetében ez a faj!!

Sajnáltatják magukat,hogy el vannak nyomva,ki vannak közösítve,meg vannak bélyegezve.....de könyörgöm vajon miért??Nem ok nélkül.Mind féreg.Tolvajok,gyilkosok,ingyenélők,igénytelenek,büdösek,koszosak,ostobák.....FÉRGEK.Abból élnek amit más elhullajt,vagy ha nincs,akkor ellopják.

2010. febr. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim válasza:
48%
Gyertek Szankra irtani őket. Vagy a szomszéd városba, ezen a környéken NAGYON ELSZAPORODTAK!!!
2010. febr. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim válasza:
53%
nem minden cigány rossz... vannak kivételek (de csak kevés)... ismerek is egyet 5 -ös tanuló..és nem beszél csúnyán ,nem verekedik meg ilyesmi...
2010. febr. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Mától egy hétig a 13. ker lesz tele cigánnyal. Ma kezdődik ott a lomtalanítás... Részvétem a kerületieknek...
2010. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!