Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik kerületben/kerületekben...

Melyik kerületben/kerületekben él a legkevesebb cigány?

Figyelt kérdés
2010. febr. 23. 18:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
fel kell lázadnunk és el kell törölnünk a kormányt, a rendszert pedig lebontani, majd tudományos tervezéssel egy új stabilabb állapotot hozunk létre. és kitoloncoljuk a cigányokat. majmoljuk ebben is az usa-t. ők is ezt csinálták a mexikóiakkal és a kubaiakkal is...szervezzünk tömeget
2010. márc. 2. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
74%

I., II., V., XII., XVII. ker.


A XVII. kerületben a legolcsóbbak az ingatlanok ezek közül, az I., II., V. kerületben nagyon drágák, szal ha nem vagy milliomos, akkor ne is álmodj arról, hogy tudnál venni egy lakást ezekben a kerületekben.

2010. márc. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
a XVII-ben sok cigány van! Egyébként meg mindenhol vannak. A belső kerületekben (itt a XIV-ben is)a jobb módúak. Ettől függetlenül a helyi CBA-ba járnak lopni.
2010. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
90%
I. kerületben lakom, itt én még nem láttam cigányt lomtalanításon kívül
2010. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim válasza:
74%
ha arra vagy kíváncsi, a tizenhetedik tényleg jó ilyen szempontból. bp-en, ha jól tudom, egy-két éve ott volt a legalacsonyabb a bűnözés, és harmadik-negyedik a legolcsóbb kerületek listáján (szal olcsó de biztonságos, csak kicsit koszos...)
2010. máj. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Szekeres Józsi válasza:
100%
XX kerben túl sok van, szóval ide ne költözz. Ha cigány vagy, akkor még annyira se!
2013. máj. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mehet bárhová ha cigány!
2013. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!