Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 300 ezer forintot loptak el...

300 ezer forintot loptak el tőlünk. Hogy fogja a rendőrség tudni kinyomozni?

Figyelt kérdés

Tegnap az irodaház épületünkben megbeszélést tartottunk a munkatársakkal,öten voltunk és az ebédlőbe volt a gyűlésünk,az iroda pedig nem lett bezárva. Mikor vége volt a megbeszélésünknek visszamentem az irodába a cuccomért,hogy megyek haza és az asztalról eltűnt a boríték amiben 300 ezer forint volt. A hideg rögtön végigszaladt rajtam. Amíg a megbeszélés tartott addig három kollégám is volt bent az irodába,beszaladtak egyik az ásványvízéért,másik a telefonjáért tehát beszaladtak valamiért de ők nem lehettek,mert évek óta nagyon jól ismerem a kollegáim,viszont a portás mondta,hogy egy 35 év körüli férfi,nem cigány hanem magyar tiszta és jól öltözött férfi bejött az épületbe és kb 5 perc múlva ment is ki,a portás nem kérdezte meg tőle,hogy milyen ügybe jött,csak köszönt,mert azt hitte,hogy hozzánk jön az ebédlőbe ,csak akkor lett gyanús neki valami mikor kb. 5 perc múlva ment is el,hogy ilyen hamar... Nade a portás nem szólt nekünk,mert gondolta,csak lehet valami gyors mondanivalója volt nekünk és kész. Szóval hazament mindenki és akkor vettem észre ,hogy eltűnt a pénz mikor én utolsóként indultam haza,a portás még ott volt és mondtam neki mi történt és akkor mondta,hogy járt itt egy úriember aki hamar ki is ment. Kihívtam a rendőrséget,nagyon rendesek voltak,azt mondják,hogy megpróbálják kideríteni ki volt az az úriember.


Kérdésem:

Hogyan?

Hogyan fogják kideríteni,hogy ki volt az az ember,mert az épületben nincs kamera és a környéken sincs,az 500m-re való kamerákat meg úgysem nézik meg. Annyit mondott a portás a rendőröknek,hogy kék ingben volt,diplomata táska volt nála,kinézet ilyesmi ez meg édeskevés,mert a tettes úgyis tudja mit tesz és olyankor az a fontos neki,hogy elhagyja utána a környéket minél hamarabb,hiába mondták a rendőrök,hogy megnézik a környéket,hogy ilyen meg ilyen személy nincs-e a környéken. Tehát eddig passz.


Mi lesz ezután,hogy nyomoznak,hogy fogják kinyomozni,hogy ki az az ember aki ott járt és,ha megvan kérdőre vonják majd? Hogy lesz ez kinyomozva?



2015. máj. 29. 14:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem sehogy.
2015. máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
Sehogy.
2015. máj. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjük ott hogy az a férfi az még is csak tudta hova kell mennie, honnan vihet el valamit. Szóval kicsit körbe kéne nézni a személyleírás alapján hogy ki is ő. Az viszont hogy nincs a portán kamera az meg egy olyan baklövés hogy nem is értem. (Irodaházról beszélsz amiben alap kéne lennie legalább egy kamerának.)

Inkább azon filózzatok kit vártatok oda, vagy ki volt a haragosotok, netán akit kirúgtak onnan és ismerte a járást.

A történtek után illett volna kint is körbe kérdezni ki milyen autóval jött és ment. Vagy emlékezetből. A messzebbbi kamerán azért csak látszik milyen autók jöttek és mentek....

2015. máj. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
60%
Tőlünk 7000 Eurót loptak el úgy, hogy a rendőrség 2 házra van. Ujjlenyomatot vettek, és azóta is "folyik" a nyomozás.
2015. máj. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
37%
Bocs, nem olvastam végig a leírást de annyit előzetesen leírhatok hogy semmi nem fog csinálni a rendőrség, tőlünk több milliós tételben loptak, rendőrség 5 percet volt a helyszínen írtak 2 sort aztán elmentek mert éhesek voltak. 1 hónap múlva lezárták nyomozást.
2015. máj. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
77%
Csak a járőrök voltak kinnt? Esetleg megnézik a környék térfigyelő kameráit, találnak-e személyleírásnak megfelelő embert,tanúkat kutatnak. Valamint ha egy hasonló üggyel tetten érnek valakit, akkor megpróbálják az összes hasonló, ismeretlen tetteses bcs-t ráhúzni. Őszintén szólva, búcsúzz el a pénztől, és ne rakj ki borítékban pénzt az asztalra.
2015. máj. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
69%
Ez a dolog egyik része csak, a másik az, hogy bizonyítanotok kell, hogy valóban ott volt ott pénz és mennyi.
2015. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
29%
Ha ki is nyomoznák (amit akkor se tudnánakha akarnák), csak lenyúlnák a pénzt.
2015. máj. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
63%

"Kezdjük ott hogy az a férfi az még is csak tudta hova kell mennie, honnan vihet el valamit."


Ott a pont ! De nem kellett feltétlen neki elcsórnia a munkatárais islehettek, el is oszthatták vagy csak az egyik volt. Tudod a pénzügyekben a barátság nem számít ! Mindenkinek jól jön annyi pénz, simán meglopna bárki bárkit érte.


Ez tanulópénz lesz neked.sajnos a rendőrség nem foglalkozik komolyan ilyen ügyekkel, ha komolyabb emberöléses ügyeket sem vizsgálnak ki normálisan. Lásd a móri mészárlásnál is ráfogták arra, aki éppen ült valamiért, majd kiderült ott sem lehetett, utána sem néztek ennek a rendőrök amikor ráverték. Majd előállítanak egy csövest hogy az csórta el a pénzt és elitta

2015. máj. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
51%

"megpróbálják kideríteni ki volt az az úriember. "


A rendőrök elmondták, hogy majd MEGPRÓBÁLJÁK kideríteni, ki volt a tolvaj ÚRIEMBER ? :xD

2015. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!