Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kollégiumi szobámból loptak....

Kollégiumi szobámból loptak. Mit tehetek? Részletek lent.

Figyelt kérdés
A kollégiumi szobámhoz a gondnokságnak is van kulcsa. Ők hoztak paplanbelsőt minden szobába, amíg nem voltam a szobámban. De közben eltűnt 1-2 dolog az asztalomról. Már többször átnéztem a szobát, tuti nincs meg. Mit tehetnék? Az ajtó nincsen természetesen feltörve, a saját kulcsukkal jöttek be. A rendőrség vajon foglalkozik vele így?

2013. aug. 29. 07:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Látványosan lehet, hogy nem fognak elzavarni, de érdemben nem fognak foglalkozni vele. A kollégium vezetőihez fodulhatsz, a rendőrök is ezt javasolják majd.
2013. aug. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi, sejtettem :(
2013. aug. 29. 08:09
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a kollégiumban nincs széf? miért nem tartod mindenedet elzárva? vagy hanem szerezz be egy széfet, más megoldás nincs a tolvajok ellen, midnent el kell zárni!
2013. aug. 29. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerelj vagy szereltess fel rejtett web kamerát majd mutasd be a bizonyítékot a rendőrségen.
2013. aug. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Tipikus eset. Az én gyermekem kolijában is több lopás volt.mint írtad senkinek nincs kulcsa hozzá csak az ott dolgozóknak. A gyerekek elmentek iskolába és oda utána senki nem mehetett be csak a takarító személyzet takarítani.De mindennap eltűnt hol pénz hol ruhanemű/ami értékes volt/. Rendőrségi ügy lett belőle,de ott sem értünk el semmit se,mert bár tudták,hogy kik/személy szerint sajnos nem/a kollégium "kiállt"dolgozója mellett,akik megpakolva nagy táskákkal mentek nap mint nap haza.Persze a konyhás rész is Ők csinálták.A gyerekeknek sosem volt repeta,egy szelet kenyér sem,de Ők vitték haza az úgymond száraz kenyeret.Természetesen nem jellemző ez minden kollégiumra.tisztelet a kivételnek,de mi /és nemcsak mi/ hanem akik odajártak és járnak./hallottam most sem változott a helyzet/Én lecserélném az egész/bandát/!!!
2013. aug. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 2 telefonom, 1 laptopom, 1 utastáskám, több farmarom, fölsőm és pólóm tűnt el.

Az apám feljelentette a kollégiumot és bírósági ügy lett belőle. Végül az egyik kollégiumi gondozó úgy lett elkapva, hogy az apródon az egyik kollégista megtalálta a laptopját.

2013. szept. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!