Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mindegyik rendőr ilyen beszari...

Mindegyik rendőr ilyen beszari, vagy csak az igazság szolgáltatás ilyen rossz?

Figyelt kérdés
Két hete volt egy veszekedésem a volt apósommal, mikor is fegyvert fogott rám! Míg felém tartotta a fegyvert addig kétszer is elsütötte, még szerencse, hogy nem volt megtöltve. De mikor elfogták a rendőrök akkor is azt mondta meg most is azt mondja ott ahol lakom, hogy szerez lőszert a fegyverbe és használni fogja ellenem. Mert állítólag vissza adták neki a rendőrök, mostantól így kell leélnem az életem, hogy egy epilepsziás baromtól függ az életem!
2010. febr. 28. 18:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%
Én kezdem megérteni apósodat!
2010. márc. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
50%
Azt hiszem én is megértem az apósát tisztelt Uram....pff
2010. márc. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Én meg köszöntem a válaszokat,ez egy kisseb fajta teszt volt egy közvéleményt kutató cégtől,hogy mi a véleményük az embereknek ha ilyen dolog történne és valaki kiírná erre az oldalra! Tanulságos dolog ez kérem szépen! N a viszlát!
2010. márc. 5. 06:06
 14/18 A kérdező kommentje:
Ja és nem férfi vagyok ha nem egy nő!
2010. márc. 5. 06:07
 15/18 anonim ***** válasza:
57%

Anyukádat tesztelgesd!

Főleg ilyen topic címmel!

2010. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%
Egy nagy nyilvánosság előtt elkövetett becsületsértés miatti feljelentést megérdemelnél a rendőrségtől!
2010. márc. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%

Utolsónak teljesen igaza van, ez az oldal nem közvéleménykutatásra készült. És ugye szépen átvágtad az embereket.


Amúgy Te magad vagy a tanulság! Mikor írtam Neked egyből felháborodtál, hogy miért tegezleg, bezzeg az előttem szóló x ember nem zavart hogy tegez. Szánalmas és gyerekese vagy!


Üdv a rendőrnő!

2010. márc. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
64%

Menj már magadnak... Ha tegyük fel tényleg közv kutató cégtől vagy akkor nem ilyen stílusban kérdezel:Mindegyik rendőr ilyen beszari...? Műveltség a plafont veri. Látom bízol a rendőrökben mert kihívtad őket, utánna meg jössz egy ilyen oldalra fikázni őket.. Szerintem te csak egy uccsó putrilakó vagy,ha szerinted a rendőrök beszarik, akkor valószínű h te bátornak gondolod magad, akkor állj bátran a stukker elé. Amugy meg lehet elbujni BÁTRAN!


Jah és gázpisztolyhoz nem kell engedély, csak egy kis lóvé meg szem igazolvány, ha nem használod közterületen (csak mondjuk lakásban) Ezt nem tudom ki kérdezte, csak utánna kérdeztem,hogy tudjak rá válaszolni.

2010. márc. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!