Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti értitek az ismerősömet?

Ti értitek az ismerősömet?

Figyelt kérdés

Remélem jó kategóriába írtam!


Szóval van egy ismerősöm(nem barátom és nem is haverom) akivel gyakran szoktam találkozni és beszélgetni.

Állandóan arról beszél, hogy mennyire rossz a közbiztonság, szidja a bűnözőket és mondta, hogy vissza kellene hozni a csendőrséget és a halálbüntetést, hogy végre minden bűnelkövető kapja meg amit megérdemel.

Ezzel az ajkai esettel(bokszoló megverte a rendőrt) kapcsolatban is mondta, hogy sokkal kemény kezűbb rendőrség kellene és, hogy normális országban lelőtték volna a bokszolót

.

Helyeselte a Jobbiknak azt a döntését, hogy Ukrajnában valami munkatáborban dolgoztassák a bűnözőket.


Tehát a lényeg az, hogy nagyon elítélte a bűnözést mikor beszélgettünk!

És a cigányokat is szidja rendesen.



Na most ez az ismerősöm sokszor viszont isteníti a bűnözést.



Azzal menőzik, hogy milyen kemény gengszter, dicsekszik, hogy balhéba meg törvényszegésekbe keveredik és a gyerekét is erre buzdítja.


A prostitúciót és a kábítószert is sokszor isteníti, menőzik, hogy milyen kemény strici .


Meg a lopások, kizsebelésekre is mondta, hogy az milyen jó stb.

Tehát dicséri is állandóan a gengszter életet, Facebookon is úgy pózol, hogy annak akar tűnni.(mármint gengszternek)


Tehát mindig mondja, hogy milyen rossz a közbiztonság meg a törvény is a bűnözőket védi, sokkal szigorúbban kellene bánni velük de közben máskor meg a bűnöző életmódot isteníti.

??????


Meg ugye írtam már, hogy a cigányokat is szidja elég rendesen , mondja magáról, hogy mekkora jobbikos de közben pedig van egy cigánygyerek a falunkban aki nagyon problémás meg van egy bandája akik szintén balhésak eléggé(tehát olyanok mint a cigányok általában) ez az ismerősöm pedig őket dicsérte pedig tudta róluk azt is, hogy cigányok és azt is, hogy nagyon problémásak.


A fiát is arra buzdította,hogy velük haverkodjon meg bandázzon(mert a fiával járnak egy iskolába)


És még is őket magasztalta meg dicsérte annak ellenére, hogy máskor pedig jobbikosnak meg nácinak mondja magát!


NOOOOOOORMÁLIS????????????


Én ezek alapján mást nem tudok rá mondani csak azt, hogy agybeteg.


Ti szerintetek van valami logikus magyarázat erre?



2015. júl. 20. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, van rá logikus magyarázat.

Végtelenül sötét, nagyon frusztrált és csak addig terjed a nem létező esze, hogy azt hiszi, hogy ettől kemény csávó, akire fel KELL nézni.

2015. júl. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
A népesség aljanépe gondolkodik így, akik olyanok, mint a cigányok! Ezért is bandázik a cigányokkal.
2015. júl. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

Ez az, amikor valakiben még van némi magyarság, de már a ( tisztelet a kivételnek ) cigányokhoz asszimilálódik. Nem pedig fordítva. A fia már teljesen, de ha a fia nem is, az unokája kinézetre hiába nem, de cigány lesz a viselkedése miatt.

Pedig ha azt mondod kevés cigány van, nekik kéne asszimilálódni, nem nektek / másoknak.

2015. júl. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nekem is van ilyen ismerősöm.Egy igazi barom.

Am semmi köze a cigánysághoz való asszimilálódásnak.Ez akkora baromság, hogy csak sírni tudok rajta.Szín magyar a srác és nem szereti a cigányokat.

Van egy kérdésem az előttem hozzászólókhoz.Ha egy cigány nem isteníti a gengszter életet, akkor az asszimilálódott a magyarokhoz? XD

BAROMSÁGOKAT IRKÁLTOK ÖSSZE-VISSZA!

Ti meg gondolom ettől lesztek menők, mint a szóban forgó srác a gengszterek méltánylásától.

2015. aug. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!