Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kereshetett a rendőrség...

Miért kereshetett a rendőrség éjfélkor a 2 évvel ezelőtti munkahelyem miatt?

Figyelt kérdés

ÜDV! Jelenleg az ország másik felén dolgozok, ezért itt is vagyok albérletben. Anyukám 1 órája hívott, hogy engem keresett két rendőr, és lehetőleg akkor azonnal velük kéne mennem. Muter beparázott, hogy mi van, közölték, hogy az xy cég miatt jöttek. Mikor közölve lett velük hogy máshol vagyok, kicsit idegesek lettek, majd mondták, hogy majd akkor engem itt a helyi őrsön hallgatnak majd ki. Többet nem mondhattak.


Mi lehet itt?


A kérdéses helyen 1 évet dolgoztam, és mint kiderült, csak fél év után jelentettek be. De ez mikor volt már... Mi lehet itt? És miért éjfélkor? És miért azonnal?



2015. aug. 8. 01:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
9%
maffia
2015. aug. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10%
Hát ez tényleg furcsa, én helyedbe reggel telefonálgatnék, kapcsolják az ottani rendőrséget, magyarázzák el mi ez, akkor az is kiderül nem-e valami átverés ez.
2015. aug. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
Talán a cég csinált valami csúnya dolgot, és ki akarnak hallgatni tanúként. Nem kell rögtön parázni.
2015. aug. 8. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
ez durva, ember. jobb, ha odafigyelsz majd
2015. aug. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
84%
telefonálj be mindenképp. Ilyenért nem éjfélkor mennek ki...
2015. aug. 8. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 szántóvető ***** válasza:
0%
lehet hogy drogot állítottak elő az előző munkahelyen.mindegy,ne is törődj vele.majd megkeresnek ha akarnak.gondolom muterod nem árulta el hogy hol laksz és hol dolgozol.
2015. aug. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 BlackSword ***** válasza:
0%
Mindenféleképpen telefonálj be, mert a rendőrség nem így intézi az ügyeit... Előbb levelet küldenek, hogy mikor menj be... Az esetleg előfordulhat hogy két levél is eltünt a hipertérben, és akkor mehettek akkor amikor feltételezték hogy otthon tartózkodhatsz... De ez akkor is gyanús, mint a kutya vacsorája villanyoltás után...
2015. aug. 8. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom hogy hívd fel azt a kapitányságot ami az édesanyádéknál illetékes és kérdezz rá hogy valóban kerestek e valamilyen okból a rendőrök.



Amikor nekem kellet egyszer bemennem, akkor hajnali fél 4-kor hívtak hogy hacsak nincs valami olyan dolgom, akkor próbáljak meg a lehető leghamarabb bemenni. Tehát néha tényleg előfordul hogy hasonló módon intéznek ügyeket, de ez igen ritka.

2015. aug. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Telefonáltam, és ma megyek is 11 órára az itteni őrsre. Megnyugtattak telefonon, hogy velem semmi baj, de többet nem mondhatnak.
2015. aug. 8. 09:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Na meséljmesélj :D
2015. aug. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!