Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért kereshetett a rendőrség...

Miért kereshetett a rendőrség éjfélkor a 2 évvel ezelőtti munkahelyem miatt?

Figyelt kérdés

ÜDV! Jelenleg az ország másik felén dolgozok, ezért itt is vagyok albérletben. Anyukám 1 órája hívott, hogy engem keresett két rendőr, és lehetőleg akkor azonnal velük kéne mennem. Muter beparázott, hogy mi van, közölték, hogy az xy cég miatt jöttek. Mikor közölve lett velük hogy máshol vagyok, kicsit idegesek lettek, majd mondták, hogy majd akkor engem itt a helyi őrsön hallgatnak majd ki. Többet nem mondhattak.


Mi lehet itt?


A kérdéses helyen 1 évet dolgoztam, és mint kiderült, csak fél év után jelentettek be. De ez mikor volt már... Mi lehet itt? És miért éjfélkor? És miért azonnal?



2015. aug. 8. 01:27
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Nah!


Töbmilliós adócslás történt ott. Ez egy üzlet, és meg volt válogatva, hogy mit kell beütni a gépbe, és mit nem. Ezt egy excel táblán vezették.


Ez már évek óta így volt, úgylátszik köpött valaki.

2015. aug. 10. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!