Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Vajdasági vagyok. Lehetek...

Vajdasági vagyok. Lehetek Magyarországon rendőr/nyomozó stb?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy katona nem.


Van magyar állampolgárságom 2012 óta. Egy évet Magyarországon jártam középbe (ha számít ez valamit).

Jövő szeptembertől az NKE-re szeretnék menni.



2015. aug. 26. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak ha KIZÁRÓLAGOSAN magyar állampolgár leszel.
2015. aug. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magyar állampolgárság (kizárólag), magyar bejelentett lakhely (állandó, nem ideglenes!) ezek a szükséges feltételek számodra.
2015. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Nemesmiliticsi vagy? :D
2015. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


1) Lemondok a szerbről eddig rendbe.


2) Hogy birnák bejelentett lakhelyet szerezni?


3) Nem. Bánáti vagyok :)

2015. aug. 27. 11:20
 5/13 anonim ***** válasza:
bejelentett lakcímet lehet vásárolni legálisan a fészbukon, adok veszek csereberbe és társai csoportokban.
2015. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Néhány rokonom Magyarországon él. Akkor azzal is lehet kezdeni valamit, nem?
2015. aug. 27. 13:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Tapasztalataim szerint a magyarországi rokon eljön vendégségbe, jól bezabál, bevásárol, mert itt minden ócsó, de ha bejelentésről van szó vagy más segítségről már húzzák a szájukat. Ne terheld őket vele, 30 ezer ft ért már lehet szerezni végleges lakcímet Bp.-n.
2015. aug. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ne figyelj rájuk, ezek buta magyarok...nem értenek az ilyenhez. Nemesmiliticsi vagyok, üdv Vajdasági :) . Majdnem minden külföldön rekedt magyarnak vannak rokonai MO-n..itt nincs szó terhelésről, bejelentkezel a rokonaidhoz minthanott laknál má is van lakcímkártyád,bejelentett lakcímed stb . Sok sikert! :)
2015. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat.
2015. aug. 28. 10:42
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha csak az egyetemre iratkozok be már akkor le kell mondjak a szerbről és lakcímet szerezzek, vagy majd direkt mielőtt munkába akarok állni?
2015. szept. 3. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!