Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fegyvertartási engedélyt...

Fegyvertartási engedélyt szeretnék mit kell tennem hogy megkapjam a fegyvertartási engedélyt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 10. 23:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Illegálisan könnyü fegyvert szerezni.Neten simán be lehet szerezni legálisan hatástalanított Ak-47es és egyéb komoly fegyvert (persze ezek is hatástalaníottak) majd egy ütőszeg "találásával" esetleg néhány hiányzó mechanikai alkatrész pótlásával már megis vagy. Bár ez a komment így OFF lett szóval bocsi
2010. aug. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nekem van olyan fegyverem mint a rendőröknek csak fegyvertartási engedélyem mincs és kéne mert a szomszédom meg tudta és ha feljelent nekem annyi.
2010. aug. 18. 07:29
 13/14 anonim ***** válasza:
Én megyek zsarunak,ott van mivel indokolni, jó is az ha van,de azt azért érdemes szem elött tartani,hogy hol is élünk. Én legalábbis azt tartom szem elött,hogy Magyarországon rohadok meg még egy jó ideig,itt meg az a törvény,hogy nagyon kevés embernek lehet csak lőfegyvere legálisan,az is csak nyomós indokkal,Na tehát egyrészt ez miatt,másrészt meg mert egy maroklőfegyver is már jóval 50 ezer forint felet van,sőt száz, nem mindenki tud venni sem. Az is tény hogy akik illegálisan szereznek,azok zömében maffiakörök. Azoknak meg nem áll szándékában rabolni,meg utcán fegyverrel támadni akárkire,azok nyomos okkal ölnek olyan személyeket akik ilyen körökben jártasabbak, ügyvédek, bírók rendőrfejesek akár,vagy olyanok akiket érdemes lehet elhallgattatni. Magyarországon kicsi az esély arra,hogy csak ugy utcán egy csori cigányfalka,vagy egy sunnyó paraszt ilyet rántson elő.Fegyveres rablás is oly szinten elenyésző az amcsikhoz képest hogy csak na. MAgyarországon hidegfegyverekkel normál állampolgár vigan elboldogul az útcán,otthonra meg végső esetre számszeríjjal lehet megkapatni a nemvárt pofákat,utána meg baseballütővel, fémlánccal leverni az agyát. Egész egyszerüen nem indokolt az átlag polgárnak idehaza lőfegyver. jogos védelmi helyzet is csak addig tart,amig az elhárító cselekmény nem okoz nagyobb sérelmet mint amivel a támadóé jár. Ha te lelősz valakit,mert az kést ránt,az nem jogos védelem, és takarodó a börtönbe. Nalam vipera,zsebkés és ez mellett pusztakezes technikai tudás van,én elégnek érzem utcára. De aki olyan körökben mozgolódik,ahol indokolt a lőfegyver, oda minden további nélkül, pl zsaruknak, jogászoknak satöbbi...
2010. szept. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én a "sport indokos" engedélynek utánna kérdeztem, és nem csak 3 év tagság kell, hanem másodosztályú versenyeredmények is. szal e módon nem egyszerű a dolog. sok szerencsét!
2010. dec. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!