Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Olyat tettem amit nem kéne....

Olyat tettem amit nem kéne. Nagyon ráfázok?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Egy elég rossz bandába kerültem,és nem tagadom,nem kellett bele rángatni.

Annyi az egész,hogy verekedésekbe kerülök mindig..

Hétfőn. 2 barátnőm meg tépett egy lányt. de tényleg csak megtépte.. jó igaz,még le térdeltették és bocsánatot kérettek vele.

Én meg ezt kameráztam.

Álítólag fel jelentette a 2 lányt aki meg tépte.

És mondták,hogy engem is elő fognak venni,mert kameráztam.

Ugyan velem mit fognak tenni,ha tényleg fel jelentettek?


2010. márc. 11. 19:54
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%
Én, mint laikus azt mondom ha nem teszed közzé a videót interneten vagy nem mutatod meg sok embernek, és a biztonság kedvéért letörlöd mindenhonnan a videót, legyen az pendrive, cd, telefon, akármi, nem lesz semmi bajod.
2010. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
le van törölve mindenhonnan. és köszi a válaszod
2010. márc. 11. 20:00
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
mit követett el a lány h meg kellett tépni, ráadásul 2en?
2010. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
82%

te lefogadom cigány vagy kérdező

pfej

2010. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem vagyok cigány!

Csak a barátnőim azok.

Én nemtudom mivel érdemelte ki a csaj,csak mondták menjek el meg nézni a bunyót..

2010. márc. 11. 20:15
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Mivel érdemelte volna, ki valószínűleg semmivel, csak a cigányok egyrésze szeret balhézni, egyébként szerintem ilyen cigányokkal ne barátkozz, nekem volt cigány lány oszt társam ő normális volt, igaz egyedül volt az osztályba cigány.
2010. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Sajnos szeptember óta. olyan osztályban vagyok,ahol szinte csak cigányok vannak.
2010. márc. 11. 20:27
 8/27 anonim ***** válasza:
98%

Nem vagyok cigány!

Csak a barátnőim azok.


Cigánynak nem csak születni lehet, van aki a tettei által válik azzá. Mint például te! Remélem majd egyszer te is elő leszel véve, büdös cigány!

2010. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
És, nincs normálisabb családból származó cigány benne, általában azok a normálisak, akiknek a szülei dolgoznak rendesen nem segélyből élnek, pl az én osztálytársam szülei is vállalkozók voltak, amúgy eddig még nem történt semmi durva veled, pl ellopták valamidet megvertek volna?
2010. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem nincs lelkiismeret furdalásod, hogy végignézted... és még vetted is. Hát ehhez csak gratulálni tudok! Remélem téged is majd megtépnek egyszer...undorító!
2010. márc. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!