Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezért kihívhatom e a rendőrséget?

Ezért kihívhatom e a rendőrséget?

Figyelt kérdés

Néha szoktam járni magánszállóba.Ez egy olyan helység ahol vendégek bérelhetnek ki szobát de viszont vannak olyanok is akik ott laknak (Ők nem a magánszálló részében laknak,csak abban a helyiségben) Egy kapubejárón keresztül lehet bemenni ebbe a helyiségbe és le is lehet parkolni a lakóknak és a vendégeknek is


Na már most velem egyszer történt olyan hogy egy idióta beparkolt a kapubejáró elé ezért nem tudtam beállni a magánszállóba.Ilyenkor mi a teendő?Kihívhatom a rendőrséget?Azért írtam hogy laknak is ott mert ez még szerintem nem jogosítja fel őket sem arra hogy oda leparkoljanak


Ráadásul le se tudok állni sehol mert ez egy forgalmas út,a belvárosban van,tehát ha leállnék akkor akadályoznám a mögöttem lévő forgalmat,igaz kétsávos az út de akkor se szeretnék másokat akadályozni.Ráadásul ez pont egy kereszteződés előtt van


2015. okt. 11. 09:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Videófelvételt kell készíts, levideózod a beállót, és közbe kommentálod, hogy mi történt, kik csinálták, és ezt a felvételt a Rendőrségen bemutatod...

Amit leírtál, hogy mit csináltak, ez szabálysértésnek minősül, így pénzbüntetést kaphat az illető.

2015. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igaz most viccelsz? Bezzeg ha én parkolnék le oda 5 percre akkor azon nyomban elvontatnák a kocsimat ezekkel meg nem lehet mit csinálni? Várjak ott órákat és akadályozzam a forgalmat mire őnagysága méltózkodik onnan kiállni?


Tehát azt mondod hogy a rendőrség ez esetben semmit sem csinálna ha hívnám őket?Akkor jobban járok ha jól meghúzom a kocsija oldalát valamivel és akkor talán tanul a leckéből...

2015. okt. 11. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!