Kezdőoldal » Politika » Törvények, jog » Kihívhatom-e a rendőrséget...

Kihívhatom-e a rendőrséget csendháborításért a kollégiumba?

Figyelt kérdés
Az egyik corvinusos kollégiumban vagyok kollégista, és sokszor már elviselhetetlenek a bulizások amiket egyesek csapnak, meg alapban is, nem azért lakik az ember kollégiumban, hogy bulizzon, hanem mert távol lakik, és csak erre telik. Kihívhatom-e a rendőrséget csendháborításért ebben az esetben? Megtehetem-e ezt név nélkül?
2011. jan. 21. 12:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
47%
először a portással kell beszélned. Csak a portás hívhat ki rendőrt.
2011. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ki hát.
2011. jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
81%
Miért csak a portás hívhatna ki rendőrt? Egy panelházban is csak a gondnok hívhat rendőrt, vagy mi?
2011. jan. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan kihívhatod, a portásnak csak annyi a feladata ez ügyben, hogy beengedje őket és jó estét kívánjon...
2011. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De megtehetem név nélkül, vagy feltétlenül meg kell keresniük azt aki kihívta őket?
2011. jan. 21. 13:30
 6/17 anonim ***** válasza:
62%
Nincs már olyan, hogy csendháborítás, meg este 10... A rendőrség kimegy (ha kimegy), de nem tud mit csinálni, ebben az ügyben az önkormányzat az illetékes. Ők tehetnek feljelentést.
2011. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
27%

kérdező az egyetemi kollégium másra nemjó csak bulizásra.

ha nem bírod menj külső kollégiumba vagy albiba. így ki fognak utálni, sőt már most kiutáltak ha nem bulizol velük semikor sem.

2011. jan. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BeerHunter ***** válasza:
:D Csak nem a Somogyi Imre Kollégium? xD
2011. jan. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Nem :)
2011. jan. 21. 15:11
 10/17 A kérdező kommentje:
2-vel feljebb: Eléggé külső koliban vagyok, a legkülsőbben, szerintem nem az én hibám, hogy nem engedhetem meg az albérletet magamnak, és az sem, hogy egyesek 20 éves fejjel nem bírják felfogni, hogy Corvinusra járnak, meg hogy vannak bizonyos szabályok amiket be kell tartani egy közösségben, ha együtt élünk.
2011. jan. 21. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!