Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha egy lány feljelent egy...

Ha egy lány feljelent egy tanárnőt, (kapcsolatukba beleegyezett) aki miatt sokat szenvedett és lelkileg is fájdalmat okozott neki, mennyire súlyos büntetést kaphat?

Figyelt kérdés

2015. nov. 21. 23:53
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Mit tett a tanárnő? Követett el bűncselekményt?

A te túlérzékenységed a privát magánügyed.

2015. nov. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Ki egyezett bele kinek a kapcsolataba kivel
2015. nov. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
A kérdés szerintem az, hogy mit kaphat az a tanárnő, aki viszonyt folytatott az egyik diáklányával. De tényleg ritka gyökérül sikerült fogalmaznod. A legfontosabb szempont az az, hogy hány éves a lány.
2015. nov. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Elmúltál 14 éves először is?
2015. nov. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem a rendőrségen kiröhögnek...
2015. nov. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A kérdés alapján semmit nem kaphat, mivel nem követett el bűncselekményt. Ha mégis, akkor azt a feljelentőnek kell bizonyítékokkal alátámasztania ellenkező esetbe szintén semmit nem kap.
2015. nov. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Ha szexuálisan visszaélt a hatalmával (tehát kihasználta, hogy te a diákja vagy ő pedig a tanár és olyan dolgokra vett rá, ami khm...), akkor tök mindegy hány éves vagy, ez bűncselekmény a tanár részéről. Már önmagában is bűncselekmény szexuális viszont folytatni a diákkal. Szóval ha ilyesmiről van szó, akkor jelentsd fel.


Mondjuk nem tudom miről van szó, mert én sem értem a kérdést.

2015. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

1. Hány éves a lány?

2. Mivel bizonyítod?

3. Felkészültél,hogy a sajtó is megtudhatja?

4. Felkészültél,hogy a környezeted is megtudhatja?

2015. nov. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14 elmúlt, de elég sok bizonyíték van és tanú is.
2016. jan. 9. 11:17
 10/10 anonim ***** válasza:

14 év a beleegyezési korhatár, homoszex esetben is (amivel nem értek egyet, de ez van...).


"Kiskorú veszélyeztetése" bcs. az valószínűleg ráhúzható a tanárnőre, asszem 1-5 év között kaphat.

2022. jún. 26. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!