Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit kaphat egy rendor becsulet...

Mit kaphat egy rendor becsuletserted miatt?

Figyelt kérdés
Bar nem szolgalatban,hanem civilkent,azt allitotta hogy dro..os es ku#va vagyok. Errol van hangfelvetelem is. Termeszetesen ez mind nem igaz!jelen volt a csaladja es a 7 eves lanyunk
2014. jan. 26. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
0%

És tényleg egy drogos k#rva vagy?


Esetleg lehet hogy csak drogos vagy csak k#rva?


Biztos oka van annak hogy kiakadt rád, és egyébként rendőrnek lenni nem egy leányálom.

2014. jan. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%

Képes vagy a gyereked apját meghurcolni?


Semmit mert szolgálaton kívül volt.

2014. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Meg sem kérdezem,hogy készült róla hangfelvétel. De szerintem ez nem becsületsértés, bárkit lek.rvázhatsz csak úgy legfeljebb megver
2014. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Ráadásul hangfelvétel meg... nem érzed, hogy "kissé" gáz?
2014. jan. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Tedd közzé a dolgot a facebookon, így nem tudja letagadni. Videód nincs róla?
2014. jan. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ékezet lesz a büntetésed:)) Egyébként én is mindig beélesített hangrögzítővel járkálok, biztos ami biztos!!
2014. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
33%

rágalmazásnak hívják.

jelentsd fel, és ha betudod bizonyítani, akkor bűntetett előéletű lesz, és helyből kirúgják

2014. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Ez így ló*asz. NEm bűncselekmény, mert nem nagy nyilvánosság előtt mondta. Ennyi erővel minden fórumon mindenkit fel lehetne jelenteni ha trágár szavakat ír ki, mert az valakire vonatkozik.


Ez maximum szabálysértés lenne, amiért semmit nem kapna. Gondolj bele, az emberek hányszor mondják azt, hogy hülye rendőr stb. Mégsem indítanak 10000000 eljárást naponta.


Ha be is bizonyosodna, hogy minden megáll akkor is szabálysértésért felelne, amiért nem rúgják ki. Ha szabálysértésért bárkit bárhonnan ki lehetne rúgni, akkor nem lenne dolgozó ember Magyarországon.


Max egy fegyelmit kapna - de szerintem azt sem - ami egy szóbeli figyelmeztetéssel kimerülne.

2014. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

"Tedd közzé a dolgot a facebookon, így nem tudja letagadni. Videód nincs róla?"


Szerintem is tedd közzé a neten. Főleg az ő hangját a beleegyezése nélkül.


Te tényleg komolyan gondolod????


Egyszer megsértődsz ezen, hogy mit mond, másszor meg közzé akarod tenni és saját magad becstelenségét hirdetni?? Az első ügyvéd vagy bíró azt mondaná hogy ne röhögtess már, hol ér téged sérelem ha te osztogatod meg a rólad szóló negatív véleményt a neten.

2014. jan. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

8-9!


Hagyd, had csinálja, ha csak ennyit tud:-)


Semmit nem kapna érte a rendőr, meg még lehet a szabálysértés sem állna meg. Neked is bizonyítanod kell, hogy nem vagy drogos. Ez nem elég, ha van egy vérvételi mintád. Drog a gyógyszerezés is, azt állít amit akar, pontosan az ellentettjét nem tudod bizonyítani.


Drog a kávé, cigi stb is. Biztos erre gondolt:-)


Egyébként elég ha azt mondja, hogy valakitől biztos forrásból hallotta, de nem nevezi meg ki az mert közeli hozzátartozója.

2014. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!