Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A rendőrség foglalkozna vele?

Marci0328 kérdése:

A rendőrség foglalkozna vele?

Figyelt kérdés
Egy "kedves" hölgy 30-50 cm széles csíkot húzott az autónk hátuljára. A szemmel látható bizonyítékokat nem ismeri. Nem hajlandó elismerni és csak hablatyol hogy az övét i meghúzták bla...bla... Ha szemmel látható bizonyítékokkal megyünk be a rendőrségre foglalkoznának magántulajdon megrongálásával?

2013. okt. 20. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mi a bizonyítékod. Az, hogy meg van húzva az autód nem bizonyíték arra, hogy ki volt a tettes. Ha a házad biztonsági kamerája pl. felvette a káreseményt akkor azzal már foglalkoznának.
2013. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De foglalkoznak vele... Meg fogják mérni a sérüléseket magasságot stb, majd egy szakértő pedig megmondja, hogy az a kocsi okozta e a sérülést.
2013. okt. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Nem kell lepontozni! válasza:
Ha van bizonyítékod foglakoznak vele.
2013. okt. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
KÖszönöm szépen a válaszokat! Tegnap amíg a válaszra vártam fel is hívtam a helyi kapitányságot és úgy történt ahogy a második hozzászóló mondta. Magasságot mértek és egyebet. Remélem elérünk vele valamit és nem csak hiába az egész dolog...... Az ember vigyáz az autójára az ilyen térlátás nélküli vén trotty öregasszony meg neki megy és lenyúzza a szaros suzukijával a BMW-ről a festéket. Ott van a bizonyíték és azt mondja nem ismeri el..... Ha nem így akkor remélem máshol bevasalja rajta az élet ezt a kárt....
2013. okt. 21. 08:22
 5/5 csempéző vizipisztoy válasza:
Addig hittem el az egészet, amíg nem jutottam el odáig, hogy BMW. Szánalmas...
2013. nov. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!