Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért akar valaki rendör lenni?

Miért akar valaki rendör lenni?

Figyelt kérdés

A) Izgalmasnak hiszi

B) Köztudott, hogy eléggé kényelmes munka

C) Hös akar lenni

D) Vagy csak túl sokat csúfolták és hatalomra vágyik


További válaszokat várok, kedves Gyksok, és csak kultúráltakat.


2015. dec. 10. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Akartam írni egy rendőrviccet, de inkább meggondoltam magam.
2015. dec. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak bátran ;)
2015. dec. 10. 18:01
 3/9 anonim ***** válasza:
14%
Azért mert egy buta ember másképp nem juthat hatalomhoz.
2015. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
főleg D és rájátszik a B, abból adódóan meg A lesz ha kell vmit csinálni.
2015. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Én azért akartam rendőr lenni, mert egyrészt szeretek emberekkel foglalkozni, másrészt számomra érdekes, izgalmas munka állandó kihívásokkal. Ezt is, mint minden egyéb munkát, lehet nagyon jól is csinálni, csak azon múlik, hogy valakiben mennyi a tehetség, szorgalom, rátermettség és akarat.

Nagyon sokféle rendőri szakterület létezik és ha valaki szívvel-lélekkel csinálja, megtalálja benne a számítását.

2015. dec. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én katona akartam lenni, de aztán átgondoltam, és inkább nem lettem az, pedig izgalmasabbnak tünt, mint hogy z. B. csatornafedéltolvajokat hajkurásszak.
2015. dec. 10. 18:30
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Első, akkor én leírom :D

Minden ember rendőrnek születik, csak van, aki tovább tanul.

2015. dec. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
98%

Tinédzser koromban a nevelő anyámat munkából hazajövet megerőszakolták. Ott és akkor eldöntöttem, hogy felnőtt koromban Rendőr leszek, ha megszakadok is.

Nem, nem a hőskomplexus hajtott, inkább a tenni akarás illetve az akkori tehetetlenségem.

Akkor még naivan azt hittem, hogy ha a világot megváltani egymagam nem is fogom tudni, de ha jobb, élhetőbb hely lesz, ahhoz nekem is közöm lesz.

Sokan reflexszerű gyűlöletet éreznek már, ha megpillantanak egy rendőrt az utcán vagy ha valahol sebességmérést végez egy kolléga. Na itt és most árulom el, hogy mi sem szeretjük csinálni, (tisztelet a kivételnek) sőt legszívesebben kilökném a traffit egy kamion elé néha. Szerintetek mi nem közlekedünk civilben, szerintetek minket nem mér be ugyanúgy a radar?

Állambácsi lyukas zsebébe vándorol a beszedett pénz. Ezért arra kiérek mindenkit, hogy ne tömje ezt a lyukas zsebet feleslegesen.


Kényelmes munka lenne?

Nos, először is javasolnám, hogy csináld egy pár napot esetleg hetet, ha kibírod!

Ha majd karácsony este a családoddal való ünneplés helyett 20 éves gyerek szétkenődött agyát nézegeted az aszfalton, ha majd a rémült anyával közlöd, hogy sajnos a fia már nem jön haza, akkor térjünk vissza erre a dologra.

A migráns helyzetet most direkt nem is említem, mert sokat látott rendőrök omlottak össze idegileg napok alatt az utóbbi hónapokban.

Nem minden alakult úgy, ahogy elképzeltem naiv tinédzserként, de ha újra döntenem kellene ismét ezt a hivatást választanám. Vannak pillanatok, amikor azt mondom magamnak, hogy nesze kellett ez neked, akkor viseld most már, de attól még tudom: jól döntöttem.

2015. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Az átlag szerintem azért akar rendőr lenni,mert hisz benne,hogy segíthet egy jobb világ, egy jobb Magyarország létrehozásában.

Legalábbis remélem :D

Ez lenne a normális.

2015. dec. 11. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!