Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szentesen miért terrorizálja...

Szentesen miért terrorizálja a rendőrség a lakosságot közbiztonság címén?

Figyelt kérdés
Most beszéltem ismerősökkel akik már az állandó igazoltatás nevű zaklatástól már az utcára sem szeretnek (mernek?)kimenni
2010. márc. 26. 19:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 08:49


Egyszer azért sírnak, mert láthatatlan a rendőrség, és nem ad biztonságérzetet.


Ha előjön a rendőrség és biztonságérzetet akar adni azzal, hogy látható, akkor meg az a baj, hogy zavarja őket a zsernyákok jelenléte.


Elkényeztetett panaszkodók.

2010. ápr. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Budapest , nyugati-pu.

Tölts ott egy napot és megérted. *urv*k, bűnöző cigok, dr*g stb...ja... és rendőrök. Egész jól megférnek egymás mellett.

Persze nekem sincs bajom azzal ha igazoltat, mert ez (is) a dolga, na de azért csöppet erős ami ott zajlik az emberek szeme előtt.

Ja és ha megkérdeznéd hol van ilyenkor a rendőrség, már leírtam.....Ott áll mellettük :) (lehet hogy vigyázz rájuk?)

2010. ápr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! Kiegészíteném hogy inkább az a rossz érzés hogy ebben az esetben téged igazoltatnak, amikor te is látod mi folyik ott :) Hát nem érthetetlen?
2010. ápr. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Nos úgy kéthete én is beléjük futottam és volt egy közös fuvolázásunk a tölcsérhiányos szondán egy hajléktalannal.Igazán higénikus volt.
2010. máj. 10. 21:27
 15/15 anonim ***** válasza:
Örüljünk,hogy vannak még rendőrök és próbálják tenni a dolgukat./Annyiért amennyiért/
2010. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!