Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért vagyok még mindig...

Miért vagyok még mindig gyanúsított?

Figyelt kérdés
történt a szomszéd faluban egy betörés, először tanúként majd gyanúsítottként hallgattak ki. Amikor volt ez a betörés, én itthon feküdtem összevarrt lábbal. Volt itt már 2 házkutatás + egy fémdetektoros kert átnézés, de hát semmi eredménnyel mivel nem követtem el semmit. Most voltam szembesítésen de a másik fél nem jelent meg. Elolvastam a vallomását, hát mit ne mondjak érdekes dolgok lettem rám kenve. LCD tv-vel látták, hogy sétálgatok a hónom alatt meg talicskán tolom a lopott cuccokat. Aki ezt rám fogta, nála vagyis a szomszéd ház padlásán megtalálták a lopott cuccok nagy részét, amit nem találtak azt rám fogta, hogy én elástam őket. Hozzáteszem, két hónapja történt ez, én lassan 3 hónapja mozgásképtelen vagyok szinte. Eddig bottal tudtam bicegni, most nemrég fekvőgipszet raktak fel. Nemrég jött, egy levél, hogy első rendű gyanúsított vagyok és aki valójában elkövette az esetet ő meg harmadrendű. Orvosi papírokkal tudom igazolni, hogy a történt időben már rég mozgásképtelen voltam, de még mindig engem vádolnak.

2016. jan. 14. 23:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Elég sokáig leszel még gyanúsított, mivek az elkövető / a segédje azt mondta hogy te vagy a tettes.

Ha tényleg nem követtél el semmit, javaslom hogy mond az ügyészségnek, hogy vállalod a hazugság vizsgálatot, amennyiben ha kiderül hogy nem te vagy a tettes kifizetik ( merthogy ezért fizefni kell ).


Ha nem egyértelmű:

Elmész hazugság vizsgálatra amennyiben kifizetik.

Ez és az orvosi papír hogy baja van a lábadnak, tökéletes alibi, fel fognak menteni.

2016. jan. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
be kellett mennem irategyeztetésre és mint kiderült én úgy kerültem a képbe, hogy az egyik gyanúsított haragudott rám és ezért kevert bele a betörésbe. Tudom, mert olvastam a vallomását. Mondták bent a rendőrségen, hogy kapni fogok egy megszüntető határozatot az esetről, hogy semmim közöm nincs a betöréshez. Erre tegnap jött egy levél, hogy átadták az ügyészségnek, mert megalapozottan gyanúsítható vagyok továbbra is. Akkor kérdem én, ha bevallotta a srác, hogy ő tette és csak azért mondta, hogy nekem is közöm van hozzá mert haragudott rám, akkor miért merül fel még mindig a nevem?
2016. febr. 11. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!