Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyenkor ki megy ki a gyanúsít...

Ilyenkor ki megy ki a gyanúsítottat bevinni?

Figyelt kérdés
Hogy például van egy ügy és megvan egy gyanúsított és már tudják hol lakik olykor ki megy ki érte a járőrök vagy a nyomozók?Válaszokat előre is köszönöm!

2014. ápr. 17. 21:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha fontos ( pl.: rablás, gyilkosság, nagy értékű lopás, testi erőszak, stb. ) ,akkor értemennek, ha nem annyira ( pl.: kis értékű lopás, közlekedési kihágás, közlekedési szabálysértés, stb. ), akkor csak küldenek egy levelet, hogy jelenj meg itt és itt, ekkor és ekkor, és csak akkor mennek érted, ha nem jelentél meg.
2014. ápr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! De ilyenkor ha fontosabb ügy van akkor kik mennek ki nyomozók vagy járőrök?
2014. ápr. 17. 22:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Általában járőrök és bevisznek kihallgatni az örsre ( rendőrőrs ). Ott kihallgatnak és max. 1 napot ott töltesz egy zárkában, azután haza engednek vagy bíróságra visznek és onnan is 2 út van: vagy haza engednek ( szabadlábon védekezhetsz / ejtik a vádat, ami elég ritka komoly esetekben ) vagy előzetes letartóztatásba helyeznek.
2014. ápr. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! amúgy csak kíváncsi voltam nem csináltam semmit :)
2014. ápr. 17. 22:28
 5/7 anonim ***** válasza:
A gyanúsított idézést kap minden esetben. Ilyen esetekben ha nem jelenik meg az idézésre, akkor megy érte a járőr, és elővezeti.
2014. ápr. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Illetve én úgy tudom, ha fennáll az esélye, hogy fegyvere van és használná, mert pl. fegyveres bűncselekményt követett el, akkor a kommandósok törik rá az ajtót.
2014. ápr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
dehogy kap idézést minden esetben ... ki honnan szedte ezt a fergeteges zöldséget? akkor az életben nem csapnának le ezek senkire, ha nem a hajnali meglepetés lenne a fő módszerük.
2014. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!