Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyan lehetnék tanú vagy...

Hogyan lehetnék tanú vagy gyanúsított, anélkül, hogy bármi jogelleneset csinálnék?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogyan megy egy ilyen kihallgatás, szívesen részt vennék egy ilyenben. Vajon az megoldható, hogy nyomozzanak egy olyan ügyben, ami igazából nem is létezik? Mondjuk arra gondoltam, hogy tetszőleges embereknek küldök postán egy csirkelábat, utána meg magamnak is. Vajon fognak nyomozni a csirkelábú fenyegető ellen, és kihallgatnak majd engem is?

2014. dec. 10. 01:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Egyszer tanú vagy, azt kész!

2014. dec. 10. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Remélem nem vagy törvény tisztelő polgár! Mert akkor véged!
2014. dec. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én egyszer tanú voltam egy ügyben, még bírósági tárgyalásra is kellett menni, hidd el se nem érdekes, sem nem szórakoztató. Ráadásul ha kamu ügyet kreálsz, könnyen elárulhatod magad és a végén te leszel bajban, hatóság félrevezetése miatt.
2014. dec. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jogellenes, amit csinálsz, akkor miért nyomoznának utánnad? A csirkelábat meg hogy kell érteni? Nem hiszem, hogy egy csirkeláb miatt nyomoznának, de a másodiknál már lehet az ügyből zaklatás, és akkor mindegy hogy te csak viccnek szántad. Ha meg magadnak küldöd, akkor az amit a másik válaszoló írt: hatóság félrevezetése.
2014. dec. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
te nem tudod, hogy kivel akarsz packázni. EZEK SZÖRNYEK MIND
2014. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi, csak unatkoztam éppen, de már van egy jobb ötletem. Egyik barátommal felhívom egy nyílvános telefonfülkéből néhány haveromat, hogy a rendőrségtől vagyok, be kéne jönni XY ügy miatt kihallgatásra. Páran tuti berezelnek majd :D
2014. dec. 13. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!