Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi a teendő, ha egy HR-est...

Mi a teendő, ha egy HR-est egy elutasítás miatt zaklatnak?

Figyelt kérdés

Páromat érinti a történet:

HR-es egy multinál, és oda kommunikációs munkatársat kerestek. Az egyik jelentkező aki olyan nagyra volt magával vissza lett utasítva. Utána többed magával be akart rontani az irodába, a biztonságiak alig bírtak velük. A páromat megtalálták facebookon, és azóta fenyegetőznek. Hogy ha nem veszik fel xy-t elmennek megkeresik, meg hogy x év szakmai tapasztalattal hogy lehet visszautasítani valakit, stb. (Látszik itt is, hogy milyen "minőségi" képzés folyik kommunikációs szakokon...)


Ezért már lehet feljelentést tenni? Egy 50 kilós 160 centis lányról van szó, ez az ürge aki fenyegetőzik meg van 180 cm.



2016. jan. 20. 08:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

nem hogy lehet, de kell is.


Mar regen megtettem volna.


(mondjuk odamenni es live pofanverni egy ilyen patkanyt sokkal hatasosabb, nade nem mindenki vandam.

2016. jan. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Zaklatásért lehet feljelentést tenni. A fickó meg egy hülye. Én pont egy hete voltam interjún, nem vettek fel, én egyszerűen csak lehordtam mindenféle qvának a hr-est és kész.
2016. jan. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az hogy volt? Érdekelne, mi szül ilyen reakciókat.
2016. jan. 20. 08:49
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

"egyszerűen csak lehordtam mindenféle qvának a hr-est és kész"


Ostoba.

2016. jan. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Már bocs, de a HR-esek nagy része alkalmatlan. Felveszik őket a szép mosolyuk, megjelenésük miatt, holott egy részüknek releváns végzettségük sincs.
2016. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Azonnal feljelentést tennék.
2016. jan. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
98%

"Az hogy volt? Érdekelne, mi szül ilyen reakciókat."


Ja nem, nem ott helyben, mert akkor aztán mérget vehettem volna rá, hogy nem vesznek föl, csak az ismerőseim előtt qváztam le. Oka pedig, hogy azt mondták "majd holnap telefonon értesítjük", azóta is hívnak...

Volt ott egy másik fickó is, aki viszont ott az interjún megmondta a magáét, kifelé menet még a portást is elküldte az anyjába.


Egyébként szerintem a HR-eseket mindenki utálja.

2016. jan. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
5%

"Egyébként szerintem a HR-eseket mindenki utálja"


Csak a hulyebbek, akiknek fingja sincs rola, mit csinal egy HRes.

2016. jan. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
97%
Többek között az is, hogy fogja azt a rohadt telefont és értesít, ha mást nem is, legalább annyit mond, hogy "menj a fenébe te marha" vagy valami, ha már egyszer úgy is megígérte...
2016. jan. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!