Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 12, éves vagyok és lement a...

Did kérdése:

12, éves vagyok és lement a barátaimmal airsoftozni. Mondták hogy próbáljam ki hogy lőjük eg 1mást. Aztán odaáltam arréb és azt ontam hogy inkáb ne, és meg lőttek és ebből rendőrségi ugy lesz. Ugy izgulok mint állat. Mit tegyek hogy higgyenek nekem?

Figyelt kérdés
2016. febr. 3. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért lesz rendőrségi ügy?
2016. febr. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szorítsd erősen a plüssmacid... Jézusom emlékszek nálunk 12évesen a kosaraskártyagyüjtés meg a pokemonos kártya volt a divat. Most meg a kicsik lemennek airsoftolni és ha meglövik egymást, feljelentik a rendőrségnek... Jeszzusom.
2016. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legalàbb közterületen csinàltàtok?Lakott területen?
2016. febr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Feljelentést teszel, mert meglőttek airsofttal?

Az airsoft éphogy megcsíp. 8 napon belül gyógyuló sérülést okoz(ha okoz). Ilyen miatt ne tegyél feljelentést.

2016. febr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ezért nem lehet hivatalosan airsoftozni 16 év alatt... Rendőrségi ügy? Maximum, ha kilőtték a szemed.
2016. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
16 alatt nem lehet játszani! Ha feljelenést tettél téged fognak megbüntetni na azt aki rádlőtt (kivéve ha ő is 16 év alatti) mert az airsoftnak pont ez a lényege, hogy lelőjétek egymást.
2016. febr. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!