Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogyhogy megint eltűntek a...

Hogyhogy megint eltűntek a Tolvajkergetők? Tomcat ismét előzetesbe került?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta nem adtak magukról életjelet pedig érdekelne a Jegyzőkönyv folytatása...

2016. márc. 21. 17:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
én nem tudom ki, de majd kikerül
2016. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Tomcat állandóan tárgyalásra jár sok más társával egyetemben, így nincs senki, aki csinálná a videókat.
2016. márc. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem arra jutott, jobb, ha csendben megvárja a felmentő ítéletet, és majd aztán kezd újra ugrálni.

A közéleti szerepléstől úgysem fog tudni végleg visszavonulni. Kizárt dolog, hogy kibírná.

2016. márc. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De a Jegyzőkönyv részek már fel lettek véve "csak" meg kell vágni. De én jobban örülnék, ha egybe fel lenne téve az egész vágások nélkül, mintsem hogy hónapokat várjak rá.
2016. márc. 21. 18:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy videója, amiben elmondta, hogy azok után amit múltkor műveltek vele (előzetes, stb.) nem fog semmit sem tenni ezért az országért. Gondolom ehhez tartja magát, ezért nincs Tolvajkergetők. Mondjuk meg is értem a macsekot.
2016. márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%

Örülök, hogy vannak, akiket még érdekel a Tolvajkergetők. Köszönöm kérdéseteket, még élek. Valóban nem nagyon közszerepelek, mert most éppen nem aktuális. De igaza van annak, aki szerint fogok még.


Az ügyünk jelenleg ott tart, hogy ide-oda dobálja két bíróság, és mind a kettő kifogásokat keres, hogy miért nem illetékes. Közben büntetőeljárás indult egy rendőr ellen, aki hívásunk ellenére nem küldött járőrt nekünk segíteni, és aminek egyenes következménye lett az a verekedés, amit az ügyészség úgy tálalt a nagyközönségnek, hogy lefogtunk és acélbetétes bakanccsal fejbe rúgtunk egy "tolvajnak vélt" fiatalembert.


A történet valószínűleg előbb hoz fejleményt az Emberi Jogok Európai Bíróságán, mint itthon.

2016. ápr. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
62%

Tomcat! Miért nem írsz regényt? Már az Arpy Riport is kva jó volt! Írhatnál egy rendőr-krimit, rendőrségen belüli ügyek, korrupció, szervezett bűnözői és politikai szálak, összeesküvés, mindenki átver mindenkit - persze fikció, esetleges valóság-morzsákkal fűszerezve, de mindenképpen a magyar igazságszolgáltatás és politika valóságát bemutatva. Még egyelőre benne vagy a köztudatban valamennyire, simán lehetne bestseller!


(Egy volt "gyárlakó")

2016. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 EagleHUN ***** válasza:

A Facebook oldaluk sincs már meg, vagy újfent törölték őket? Meg az új weboldaluk sem készült el...


Oké hogy most nem érnek rá az ismert okok miatt.

De lesz még valaha valami tolvajkergetés?

Bármi lett is a "vége"? az eddigieknek, jó és hasznos volt amit csináltak. (Kifogás nélkül mind!)


Remélem folytatják!

2016. ápr. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 EagleHUN ***** válasza:
2016. ápr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
"De lesz még valaha valami tolvajkergetés?" - Tomcat elmondta, hogy értésükre adták, hogy senkit nem érdekel, hogy legális, amit csinálnak, vagy sem, ha nem hagyják abba, hosszú börtönévekre számíthatnak mindannyian.
2016. ápr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!