Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hol van Tomcat és a Tolvajkerg...

EagleHUN kérdése:

Hol van Tomcat és a Tolvajkergetők?

Figyelt kérdés

Weblapjuk nem üzemel csak annyit ír ki hogy hamarosan jelentkeznek, dolgoznak.

Tudom tavasszal előzetesbe is került.

Ki engedték már?

Eltelt a nyár és a kerékpáros szezon lassan jelentkezniük kellene az új évaddal ha lesz még. :)



2015. okt. 23. 22:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 A kérdező kommentje:
2015. okt. 23. 22:54
 2/65 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz, becsukták, következő héten dönt a bíróság, elmondta többet nem foglalkozik a tolvajkergetéssel.


https://www.youtube.com/watch?v=1canbpFHRZM

2015. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
97%
A sittről nehéz lenne új részeket forgatni.
2015. okt. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 A kérdező kommentje:

Valószínűleg igazat mond a riportban, tényleg önvédelem lehetett. De nem is lenne logikus más.

Bepalizták.

Sajnálom. És azt is hogy emiatt feladta.

De érthető is.

2015. okt. 23. 23:21
 5/65 A kérdező kommentje:
A Hitgyülit kellene végre valakiknek végleg lenullázni bármi áron!
2015. okt. 23. 23:21
 6/65 anonim ***** válasza:
91%
Én az első részek után megmondtam, hogy sitt esz a vége. Amikor felborították a Fiat Unot, és megrángatták a csövest. Előre látható volt hogy ez lesz.
2015. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 tetro ***** válasza:
88%

23.31

én csak azt nem értem hogy ők hogyan nem látták ezt előre...

2015. okt. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 A kérdező kommentje:

Mond 6-os 7-es végignéztétek a riportot is amit 2-es osztott meg?

Teljesen logikusan elmondja mi hogy történt és miért nincs értelme hogy ennyi sikeres akció és a rendőrség kihívása után csak úgy spontán megvertek volna valakit. Sokkal valószínűbb az önvédelem szerintem.

Előre látható volt? Igen miután nyilvánvalóvá lett hogy a kormányzat minden áron szabadulni akar tőlük, előre látható volt hogy megpróbálnak majd rájuk "verni" valamit. De ahogy az eddigi pereket, ezt is jó eséllyel meg fogja nyerni.

2015. okt. 24. 00:57
 9/65 anonim ***** válasza:
83%
Nem a mostanit, még az első évadban felborítottak egy Fiatot, és megrángattak egy csövest. Emiatt kaptak is házi őrizetet, de nem kapcsoltak. Akkor láttam, hogy addig mennek, míg valaki sittre nem kerül. Adjon hálát az égnek, hogy elkülönítve tartják őt, különben kitudja mi lenne vele.
2015. okt. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
64%
Naiv barátom, a szerintem, és a valószinű szavak nem játszanak a bíróságon. És hogy ő tagad mindent, az természetes.
2015. okt. 24. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!