Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Megéri-e a rendőrség?

Ke$$ kérdése:

Megéri-e a rendőrség?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok jelenleg, és hát 100% biztos vagyok hogy rendőr szeretnék lenni, csak itthon nagyon le fele beszélnek róla, mivel hogy nem jó... és hát szeretnék tanácsot kérni, mivel "álom állás" lenne.Előre is köszönöm.

#rendőrség #állás #Megéri e tanulni rendőrnek?
2016. ápr. 15. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Könnyen kivágnak, aztán mehetsz isten hráével.

Elég ha nem felelsz meg az alkalmasságin.

Mondjuk cukros leszel, akkor mit csoinálsz?

40 évesen majd pályát váltasz?

2016. ápr. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha ez az álom állásod, és nem zavar, hogy egész életedben utálni / "fikázni" fognak, akkor menj.

Ez esetben viszont menj főiskolára ( tiszti / altiszti ) és akkor magasabb lesz a fizetésed.

2016. ápr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A "ke$$" becenevet elfeledheted, legalábbis Magyarországon ha rendőr akarsz lenni. Igaza van annak aki azt írta, hogy bármi betegség kialakulhat nálad, de elmehetsz nyomozónak is, azt talán jobban megfizethetik.
2016. ápr. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ezzel van anyámi is legyek nyomozó :D

Az nekem nagyon nem jön be :D

A becenév szerintem meg maradhat civilbe :D

Hát a tisztire én is gondoltam, de azt csak akkor lehet,hogy ha szakközépet el végeztem, és onnantól 2-3 év?.

2016. ápr. 16. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd csinálni akkor csináld. Nekem is vannak nagyon rendes rendőr ismerőseim, én sose fikázom őket. Nem utálom őket, nekem semmi bajom nincsen velük. Általában azok utálják őket, akiket büntetnek. Hát igen a szabály az szabály, nincs mese és nem kell csodálkozni sem.
2016. ápr. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm ! :3 végre egy nagyon nagyon jó válasz, és helyeselem is amit írsz(ír) én is így vagyok vele...

A szabály azért van, hogy be tartsuk őket, és nem meg szegjük :)

2016. jún. 1. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!