Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ehhez így mit szóltok?

Ehhez így mit szóltok?

Figyelt kérdés

Ma egy drogos úriember kiabál a családi házunknál kimentünk elküldtük, nem akartunk konfliktust vele. Kiabál még egyszer nem mentünk ki erre halljuk, hogy azt mondja "gyertek ki vagy bedobom szétkapja a kutyáitokat meg titeket is ha nem jöttök ki" számol visszafelé kimegyünk erre egy pitbullkutyát elég izmos fajtát tart a kapu felett a nyakánál fogva és beakarja dobni. Elátkozott mindennek elmondott minket minden drogdíller senkiházinak :D és hogy abból van pénzünk, hogy külföldön állunk kint anyukámmal és ott k+urválkodunk. Közben hívtuk a rendőrséget (20) perc volt mire ideért közben már másodjára is hívtam őket de semmi. Már sírógörcsöt kaptam annyira féltem beakart jönni megfenyegetett hogy betör hozzánk és feljön és "f+szra húz minket". Kiért a rendőrség betették a kocsiba se puszi se pá elmentek meg se kérdezték hogy mi történt hogy kik ellen történt ez a fenyegetés (hozzáteszem a pitbull kutya fegyvernek minősül)semmit a nevünket se semmi. Apukám kint dolgozik senki nincs velünk csak nők. Beszéltünk vele mondta hogy elkell ennünk feljelentést tenni mert ez nem maradhat annyiban. Elmentünk a kedves kisasszony elküldött minket, hogy mr megtették hivatalból a feljelentést.(amit kétlek). Mivel hat óra előtt mentünk bejelenteni és mikor később visszamentünk mondta a titkár kisasszony, hogy sajnos hat órakor elment a Nyomozó Úr és sajnos senki nem tud minket ki hallgatni. Holnap menjünk vissza.

A legnagyobb vicc az egészben, hogy párom ment dolgozni és a drogos úriembert már a buszmegállóban látta sétálgatni.!!!!!!



2016. ápr. 18. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem érte meg a félnapos papírmunkát az eset.
2016. ápr. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valakinek a fia
2016. ápr. 19. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 kovpet ***** válasza:
Szerezzetek be valami otthonvédelmi fegyvert. Az egyébként sem árt, de jelen esetben lehet, hogy szükség is lesz rá.
2016. ápr. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Főképp,hogy magatok vagytok.

Mint,ahogy én is a gyerekeimmel.

Eddig még nem történt velünk ilyen eset.

A faluban,akik veszélyesek voltak,rács mögött vannak,kipurcantak.De hallottam,hogy van egy újabb brigád.

Félek én is,valami önvédelmi fegyvert kellene venni,csak nem tudom mit....

2016. ápr. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kovpet ***** válasza:
Nagy választék nincs :) Vagy gumis vagy gáz. Elsővel találni kell (azaz gyakorlás nélkül nem sokat ér), másodikat meg elfújja a szél. :)
2016. ápr. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!