Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tegyek ha verőemberek...

Mit tegyek ha verőemberek fenyegetnek?

Figyelt kérdés
Múlt évben körbeállták a házunkat kb 3-an. Egyre szemtelenebbek azóta. Gyanús alakok csöngetnek be, kiabálnak felfele, hogy megdöglessz amikor egyedül vagyok a lakásban. Azt pletykálják róllam, hogy homoszexuális vagyok és más valótlan dolgokat ezért utálnak. Már más bandák is tervezik, hogy megverjenek vagy halálra verjenek.
2010. ápr. 8. 14:47
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Nem vicc, Magyar Gárda. Keress rá a neten, írj nekik. Nagyon sok emberen segítettek már így.


Egy pl egy ismerősről:

Tanyán él, a cigányok rendszeresen kirabolják, hívta a rendőrséget soha nem tetek semmit.

Megkereste a Gárdát, felvonultak, ne félj, azóta nincs rablás, még szólni se mernek neki.

2010. ápr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
Írjak a gárdának? Köszönöm. Meggondolom.
2010. ápr. 8. 15:21
 13/30 A kérdező kommentje:
Esetleg a költözés a másik megoldás de egyenlőre nem tudok költözni.
2010. ápr. 8. 15:23
 14/30 anonim ***** válasza:
Épp ezt akartam javasolni. költözz el. Miért fenyegetnek, adósságod van?
2010. ápr. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Nincsen tartozásom. Mindenféle valótlan dolgokat terjesztenek róllam a környéken már vagy 20 éve és terjed mint a vírus. Az emberi hiszékenység határtalan. Nem mesélem el az életemet de vagyok járatva.
2010. ápr. 8. 15:54
 16/30 A kérdező kommentje:
Pl azt is terjesztik, hogy embert öltem és börtönben voltam ami nem igaz. Le vagyok járatva.
2010. ápr. 8. 15:57
 17/30 anonim ***** válasza:
Feljelentés, olyanról hallottál már?
2010. ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Én tényelg nem tudom elhinni, hogy valakire így ok nélkül rászállnak.

Velem miért nem történik ilyen?

2010. ápr. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Pedig nyugodtan hidd el, vannak furcsa dolgok, nem tudhatod. A másik, hogy ha esetleg tett is valamit ezért, mondjuk nem megfelelő az ábrázata, vagy esetleg "beszólt", vagy akármi, akkor már meg is érdemli, hogy agyonverjék?? Akkor már nézzen magába, hogy minek vágott pofákat? Na ne már! Néhányan itt iszonyat érzéketlenek vagytok. Ha igaz a sztori én egyszerűen elköltöznék (mondjuk akár a Gárda segítségével, ha nincs elegendő ismerős, aki segítsen).
2010. ápr. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Egy vidéki városban lakom egyébként.
2010. ápr. 8. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!