Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ti hagytátok volna, hogy a...

Ti hagytátok volna, hogy a rendőr nyugtassa meg az öcséteket?

Figyelt kérdés

Egy focimeccsről jöttünk haza, és nekem el kellett menni pisilni, az öcsémet meg odaállítottam a kijárat mellé a kerítéshez, hogy ott várjon. Közbe meg nem messze összebalhéztak páran, de a rendőrök szét is választották őket. Viszont az öcsém annyira megijedt, hogy elkezdett sírni. Arra értem vissza, hogy sír, és egy fiatalabb forma rendőr nyugtadgatja. Én meg rögtön közéjük álltam, hogy majd ÉN megvigasztalom, hát azért mégis mit képzel, nem az ő öccse, vagy gyereke. Különben is még a hangyától is fél, nem is értem hogy képzelte, hogy csak úgy odament hozzá, valószínűleg attól még csak jobban megijedt. És akkor még ő akart kioktatni engem, hogy máskor ne hagyjam magára az öcsémet, milyen nővér az ilyen, bármi történhetett volna vele, stb. Na és akkor ott fogtam az öcsém kezét, és szépen otthagytam. Hát azért ami sok, az sok.

Más mit szólt volna, ha egy idegen megy oda, és nyugtatja meg az öccsét/gyerekét? Vagy igaza volt, és tényleg felelőtlen nővér vagyok?


Én 20 éves vagyok, öcsém 11.


2016. máj. 8. 18:52
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg a rendőrnek van igaza. Inkább köszönted volna meg.
2016. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim válasza:
94%
Én igazat adok neki. Örülj neki, hogy valaki foglalkozott az öcséddel, ha már te nem is. Egy focimeccsen bármi baja történhetett volna, belekeveredik egy verekedésbe, elsodorja egy tömeg, akár még el is rabolhatják, nem lehet tudni a mai világban. Ahelyett hogy még neked állt feljebb, inkább hálát adtál volna neki, hogy törődött vele.
2016. máj. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
95%

Inkább örülj, hogy valaki figyelt az öcsédre. A rendőrnek volt igaza, és ez is a dolga. Az lenne a fura, ha egy ijedt, egyedül levő gyerekhez nem ment volna oda. Nagyon gáz, hogy még neked áll feljebb.

Legközelebb ne hagyd egyedül az öcsédet, főleg ne egy meccsen. Miért nem vitted magaddal a mosdóba?

2016. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim válasza:
95%
Én is megköszöntem volna a rendőrnek.
2016. máj. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
95%

Máskor meg azért szidják a rendőröket mert "Ezek nem is védenek meg minket csak fánkot zabálnak és felveszik a pénzt" ha meg egy tényleg segíteni akar jóakaratából akkor meg azért rohadjon meg a sok rendőr,mi?

Nem értelek,egy hivatalos személy meg megnyugtatni az öcsédet aki fél és sírt és egyedül volt,benne van az esküjükbe, hogy védjék az ártatlanokat, mégis mit tett volna szerinted? Én igenis hagytam volna és megköszöntem volna. Nem egy pedofil ment az öcsédhez oda.

2016. máj. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
95%
Erre tanítanak a szüleid??? Vagy magadtól vagy ilyen barom?
2016. máj. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
95%
Nehéz a 20-at elhinnem.
2016. máj. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
95%
20 vagy? Fejben nem hinném.
2016. máj. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
4%

Mindjart megolnek a tobbiek, de en neked adok igazat kerdezo :"Dd

Eloszor is most vigye be a noi mosdoba a gyereket aki azert annyira mar nem is kicsi? A rendor meg mi a f@.z szol bele, ki o a gyerekek apja? Semmi koze nem volt hozza. Inkabb a balhehoz (amitol megijedt a kisfiu ahhoz) kellett volna hamarabb kiszallniuk es nem kesve erkezni.

Csak okoskodott, mint altalaban a rendorok tobbsege:P

2016. máj. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
93%
9. Gratulálok,gondolom te amint kitör a balhé és még be se jelentették te már ott lettél volna.
2016. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!